Binance Bir Kişine Yılbaşı Hediyesi Olarak Tesla Cybertruck Verecek!

Binance Bir Kişine Yılbaşı Hediyesi Olarak Tesla Cybertruck Verecek!

Paylaş
Binance Bir Kişine Yılbaşı Hediyesi Olarak Tesla Cybertruck Verecek!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance bu yılbaşına özel bir şanslı kişiye büyük bir hediye verecek.

Binance’in kendi blogunda yayınladığı duyuruya göre Binance kullanıcıları, yılbaşına özel olarak düzenlenen yarışmaya katılıp Tesla Cybertruck’ın sahibi olabilecekler.

Kim Kazanacak?

Binance kısa bir süre önce TROY’u borsaya eklediğini açıklamıştı. Şirket şimdi bu gelişmeyi kutlamak için TROY ile işbirliği yaparak yeni bir yarışma düzenliyor.

23 Aralık-30 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan bu yarışma sonucunda kazanan kişiye bir Tesla Cybertruck ve 50 bin dolar değerinde TROY tokenı verilecek. Peki bu yarışmanın kazananı nasıl belirlenecek?

Yarışmayı kazanmak isteyen kullanıcıların çok, çok, çok fazla miktarda işlem yapmaları gerekecek. Çünkü Binance’in açıklamalarına göre bu yarışmanın kazananı, 23-30 Aralık tarihlerinde TROY ile en yüksek işlem hacmini yakalayan kişi olacak.

Bu tarihler arasında TROY ile yüksek hacimli işlemler yapan kullanıcılar, yarışmayı kazanmaları takdirinde bir adet Tesla Cybertruck’ın ve 50 bin dolarlık TROY’un sahibi olacaklar. Ancak birinci olmayan yarışmacılara da ödüller verilecek.

Binance’in açıklamalarına göre yarışmanın ikincisine 10 bin dolarlık TROY, üçüncüsüne 5 bin dolarlık TROY verilecek. 4-10.sıralardaki katılımcılara 20 bin dolarlık TROY, 11-20.sıralardaki katılımcılara ise 15 bin dolarlık TROY eşit şekilde paylaştırılacak.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap