Binance, Arjantin Ulusal Futbol Grubuna Sponsor Oluyor

Binance, Arjantin Ulusal Futbol Grubuna Sponsor Oluyor

Paylaş
BTC Piyasası: Binance, Arjantin Ulusal Futbol Grubuna Sponsor Oluyor

Kripto para borsası Binance, yaptığı açıklamada Arjantin’in milli futbol takımının ana sponsoru ve beş yıl boyunca ulusal futbol liginin isim sponsoru olacağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirket, Arjantin Futbol Federasyonu (AFA) ile bir anlaşma imzaladığını söyledi. Şirket Pazartesi günü yaptığı açıklamada, bunun Binance’in dünya çapında bir milli futbol takımıyla yaptığı ilk anlaşma olduğunu söyledi. Arjantin iki kez dünya şampiyonu olan güçlü bir milli takım ve dünyanın en iyi futbolcularından Lionel Messi’yle, tutkulu hayran kitlelerinden birine sahip.

Binance’e göre anlaşma, “kısa süre içinde” piyasaya sürülecek bir fan token’ın geliştirilmesini de içeriyor. Binance Latin Amerika direktörü Maximiliano Hinz yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Bu anlaşma ile Arjantin futbolunu her düzeyde desteklemeyi ve Binance, kripto dünyası ve blok zinciri hakkında ülke ve dünyadaki futbol hayranlarına farkındalık yaratmayı umuyoruz.”

AFA’nın ticari ve pazarlama müdürü Leandro Petersen, anlaşmanın federasyon ve ülkenin en iyi takımları için ekonomik bir nimet olacağını ve dünya çapında AFA’dan yeni dijital varlıklar alabilecek milyonlarca hayrana yakınlaşma fırsatı sunacağını söyledi.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap