Binance, 4 Kripto Para İçin Duyurdu: Sıfır Ücret!

Binance, 4 Kripto Para İçin Duyurdu: Sıfır Ücret!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance, 4 Kripto Para İçin Duyurdu: Sıfır Ücret!

Binance, değerli güncellemelerden oluşan çift başlıkta kripto para alanında dalgalar yaratıyor. Binance, makul prestiji para spot alım satım çiftleri için yeni bir sıfır maker fiyatlı alım satım promosyonu sunarak tüm kullanıcılar için yararlı bir fırsat yaratırken, alım satım yapanlar ve yatırımcılar büyük bir sürprizle karşı karşıya. Eş vakitli olarak Binance, USD Coin’in (USDC) Optimism ağına başarılı bir formda entegre edildiğini duyurarak USDC süreçleri için yeni bir verimlilik ve erişilebilirlik periyodu başlattı. İşte detaylar…

Binance, yeni duyurular yaptı

Kripto para meraklıları için heyecan verici bir gelişme olarak Binance, hem yatırımcıların hem de traderların dikkatini çekecek iki değerli güncellemeyi duyurdu. Kullanıcı tabanından gelen ağır talep nedeniyle Binance, sıfır maker fiyatlı yeni bir alım satım promosyonu sunmaktan heyecan duyuyor. Yatırımcılar, 8 Eylül 2023 saat 03:00’ten itibaren sekiz spot alım satım çiftini kapsayan bu promosyondan faydalanabilir: BTC/ARS, USDT/ARS, BTC/BRL, ETH/BRL, USDT/BRL, BTC/ZAR, ETH/ZAR ve USDT/ZAR. Bu promosyon, bir sonraki duyuruya kadar süresiz olarak devam edecek ve tüm kullanıcılara üstte belirtilen spot süreç çiftlerinde sıfır maker fiyatından yararlanma fırsatı sunacak. ARS, BRL ve ZAR’ın prestiji para üniteleri olduğunu ve diğer rastgele bir kripto varlığı yahut kripto para ünitesini temsil etmediğini unutmamak değerlidir.

BTC Piyasası: Binance, 4 Kripto Para İçin Duyurdu: Sıfır Ücret! 1

USDC, Optimism’e entegre oldu

Binance, bir öteki çığır açan atılımla USD Coin’i (USDC) Optimism ağına muvaffakiyetle entegre etti. Bu entegrasyon, USDC ile daha verimli ve uygun maliyetli bir ağ üzerinde süreç yapmak isteyen kullanıcılar için yeni imkanlar sunmakta. Kullanıcılar artık Optimism ağına USD Coin (USDC) yatırabilir ve Binance, kâfi ölçüde para yatırma sürecine ulaşıldığında para çekme süreçlerini etkinleştirmeyi planlamaktadır. Bununla ilgili ek bir bildirim gönderilmeyecektir, bu nedenle kullanıcıların güncellemeler için hesaplarını takip etmeleri önerilir. Optimism ağında size atanmış USD Coin (USDC) yatırma adresinizi bulmak için Binance’teki “Kripto Yatırma” sayfasını ziyaret edin.

Ayrıca, Optimism ağındaki USD Coin (USDC) akıllı kontrat adresi de hazır. Binance’in Optimism ağında lokal USD Coin (USDC) yatırma süreçlerini desteklediğini ve kullanıcıların meselesiz süreçler için sağlanan akıllı kontrat adresini kullandıklarından emin olmaları gerektiğini unutmamak kıymetlidir. Bu iki heyecan verici duyuru ile Binance, kripto para alım satım ve yatırım dünyasında yenilikler yapmaya ve kullanıcılarına daha fazla fırsat ve seçenek sunmaya devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap