Beşiktaş Token, Paribu’da ön satışa çıkıyor!

Beşiktaş Token, Paribu’da ön satışa çıkıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Beşiktaş Token, Paribu’da ön satışa çıkıyor!

Siyah Beyazlılar için beklenen an geldi, Beşiktaş Token (BJK), 26 Eylül’de Paribu’da ön satışa çıkacak.

Geçtiğimiz süreçlerde evvel Galatasaray Token’ın sonra da Fenerbahçe Token’ın piyasaya sürülmesinin akabinde milyonlarca Beşiktaş taraftarı BJK Token‘ın listelenmesini heyecanla bekliyordu. İşte o uzun vakittir beklenen gün geldi çattı. Paribu’nun yaptığı açıklamaya nazaran Beşiktaş Token’ın ön satışına sayılı günler kaldı.

Paribu ve Beşiktaş birlikteliğiyle üretilen fan token, taraftarlara kıymetli ayrıcalıklar sunacak. Beşiktaş taraftarları, token sahibi olarak hem kendi yarınına hem de kulübünün yarınına dijital dünyanın imkanlarıyla katkı sağlayabilecek. Kullanıcılar, Beşiktaş Token için 26 Eylül’de Paribu üzerinden ön satış talebinde bulunabilecek.

Ön satışla ilgili ayrıntılar açıklandı

26 Eylül’de başlayacak olan Beşiktaş Token (BJK), iki farklı sistemle piyasaya sürülecek. Birincisi, 50 TL’den satışa sunulacak “kilitsiz token” halinde ve BJK-TL paritesi borsada listelenince direkt olarak satış gerçekleştirebilecek olan. Başkası ise, 25 TL’den satışa sunulacak “kitlitli token” halinde. Lakin kilitli token’ın farkı, 7 ay sonra belirlenen dönemlerle sürece açılmaya başlanacak olması.

BTC Piyasası: Beşiktaş Token, Paribu’da ön satışa çıkıyor! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap