Belçikalı Bit4You, Hizmetlerini Askıya Aldı

Belçikalı Bit4You, Hizmetlerini Askıya Aldı

Paylaş
BTC Piyasası: Belçikalı Bit4You, Hizmetlerini Askıya Aldı

Belçika‘nın tek kripto kuruluşu olan Bit4You, hizmet sağlayıcısının iflas ettiğini açıklamasının akabinde süreçlerini askıya aldı.

Bit4You, CoinLoan’ın iflasını 24 Nisan’da öğrendi. Bununla birlikte artık bir dijital varlık saklayıcısı olarak gerekli kayda sahip değil.

Bit4You, Hizmet Sağlayıcısının İflasının Akabinde Süreçleri Askıya Aldı

Belçikalı kripto para ödünç verme platformu Bit4You, hizmet sağlayıcılarından biri olan CoinLoan’ın Estonya’daki bir mahkeme tarafından iflas ilan edilmesinin akabinde faaliyetlerini askıya aldı.

Estonya’daki bir mahkeme geçtiğimiz günlerde CoinLoan’a para çekme süreçleri de dahil olmak üzere faaliyetlerini durdurma buyruğu verdi.

BTC Piyasası: Belçikalı Bit4You, Hizmetlerini Askıya Aldı 1

Bit4You, CoinLoan’ın iflasını 24 Nisan’da öğrendiğini ve borç veren Çarşamba günü bir blog gönderisinde yazdı. Bununla birlikte şirket artık bir dijital varlık koruyucusu olarak gerekli kayda sahip olmadığını açıkladı.

Bit4You, CoinLoan’da tutulan fonların geri alınmayacağına dair şimdi rastgele bir durum olmadığını da kelamlarına ekledi.

Bit4You’nun, CoinLoan’da 145,3 BTC (yaklaşık olarak 4,2 milyon dolar), 1097,5 ETH (yaklaşık 2,1 milyon dolar) ve 501,1 BNB (yaklaşık 166,000 dolar) dahil olmak üzere farklı varlıkların bulunduğunu söyledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap