Base’de kıymet artışı dikkat çekti

Base’de kıymet artışı dikkat çekti

Paylaş
BTC Piyasası: Base’de kıymet artışı dikkat çekti

Coinbase‘in Layer-2 tahlili olan Base’de kıymet artışı dikkat çekti.

Coinbase’in Layer-2 ağı olan Base, Layer-2’ye köprülenen kripto varlıklarının pahası 111 milyon dolara ulaştı. Coinbase, Şubat ayında Ethereum blok zincirini ölçeklendirmek için kendi Katman 2 ağını duyurmuştu ve 3 Ağustos’ta da Ethereum’a bir köprünün piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Coinbase’in Base’i paha artışı yaşadı

Resmi bir köprü, kullanıcılara Base ağı ile Ethereum ortasında belirteçleri taşımanın bir yolunu sunuyor. Lakin, Base şimdi dolandırıcılığa karşı muhafaza sistemi konusunda geliştirilmekte olduğu için, optimist toparlama tabanlı Layer 2 için şimdi erken bir dönemdedir. Dolandırıcılık ispatları sayesinde, kullanıcılar süreçlerin yahut durum güncellemelerinin geçerliliğini sorgulayabiliyor ve düzmece süreçlerin tespitine yardımcı olabiliyor.

BTC Piyasası: Base’de kıymet artışı dikkat çekti 1

Base’in lansmanı, Coinbase’in “Onchain Summer” aktifliği çerçevesinde gerçekleşti. Bu aktiflik, bir dizi markanın kripto borsası ile işbirliği yapacağı zincir üstü aktiflikleri içeriyor. Base’in geliştiricilere özel ana ağı, 13 Temmuz’da başlamış ve öncelikle geliştiricilere erişime açılmıştı. Lakin resmi lansman öncesinde, kimi kullanıcılar yeni memecoin ticareti yapmak için portal proxy kontratı ve öbür resmi olmayan köprüleri kullanarak varlıklarını ağa bağlamıştı, bu da ağdaki aktiflikte bir artışa neden olmuştu.

Base’in Layer-2’ye köprülenen kripto varlıklarının artışı, platformun geliştirilmesi ve büyümesi açısından olumlu bir işaret olarak görülebilir. Lakin, kullanıcılar için güvenlik değerli olduğu için dolandırıcılığa karşı muhafaza sistemlerinin tamamlanması ve geliştirilmesi büyük bir kıymet taşımaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap