‘Barbie’ Starı, Bu Kripto Para Hakkında Konuştu!

‘Barbie’ Starı, Bu Kripto Para Hakkında Konuştu!

Paylaş
BTC Piyasası: ‘Barbie’ Starı, Bu Kripto Para Hakkında Konuştu!

Ünlü oyuncu Margot Robbie, kocasının Bitcoin’e (BTC) olan ilgisi hakkında değişik bir anekdot paylaştı. Robbie, kripto para dünyasında ilgi gören bir terim ortaya attı.

Kripto para dünyası için yeni terim: ‘Büyük Ken Enerjisi’

‘Barbie’ de dahil olmak üzere gişe rekorları kıran birçok sinemadaki rolleriyle tanınan Avustralyalı aktris, kocasının kripto para ünitesine olan ilgisinden şakacı bir biçimde “Büyük Ken Enerjisi” olarak bahsettiğini açıkladı. Ken teriminin Barbie sinemasından türetildiğini belirtmek gerekiyor. Sinemada Barbie ve Ken, Barbie Diyarı’nda canlı bir ömür sürerler. Fakat, gerçek dünyaya adım attıklarında sevinç ve zorluklarla karşılaşırlar.

Ünlü aktris, Fandango ile 21 Haziran’da yaptığı bir röportaj sırasında farklı açıklamalar yaptı. Tıpkı vakitte Barbie sinemasının ortak imalcisi olan kocası Tom Ackerley’nin öbür üretimci David Heyman ile Bitcoin’i tartıştığını açıkladı. Tartışmalar sırasında kendisinin ve direktör Greta Gerwig’in kahkahalara boğulmaktan kendilerini alamadıklarını belirtti. Açıklamalar, röportajcının Robbie’ye “Ken” terimini ve bir “Ken “in nasıl fark edilebileceğini sormasının akabinde geldi. Bu bağlamda Margot Robbie, şu sözleri kullandı:

Bu tam bir Ken. Bu çok komik. Zira bu sinema için hazırlık yaparken, biri tıpkı vakitte kocam olan şahane yapımcılarımızdan ikisi, David ve Tom, Bitcoin (BTC) ya da öteki bir şey hakkında konuşmaya başlamak istediklerinde, bu türlü Ken’ler oluyorlar.

Robbie’nin açıklamasının Bitcoin üzerindeki etkisi

Beklenmedik vahiy, hem hayranlar hem de kripto meraklıları ortasında merak uyandırdı. Örneğin, ünlü Bitcoin savunucusu ve MicroStrategy’nin eski CEO’su Michael Saylor’un dikkatini çekti. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere Saylor “Bitcoin Büyük Ken Enerjisidir” dedi. Robbie, röportaj sırasında teknik detaylara girmedi. Bununla birlikte, bu tabirin insanların Bitcoin’i ve finans dünyası üzerindeki potansiyel tesirini tartışırken hissettikleri coşku ve tutkuyu vurguladığı görülüyor.

Bu fenomen tıpkı vakitte tanınan figürlerin kripto para algısını şekillendirmedeki artan tesirini de ortaya koyuyor. Uzmanlara nazaran, Margot Robbie üzere ünlülerin Bitcoin’i açıkça tartışması, potansiyel olarak bu yenilikçi teknolojinin daha geniş kitlelerce benimsenmesine ve anlaşılmasına yol açabilir. Bu öyküyü ilgi alımlı kılan yalnızca Margot Robbie’nin kocası Tom Ackerley’nin Bitcoin’e olan ilgisi değil, tıpkı vakitte bu ilgiyi David Heyman ile paylaşıyor olması. Heyman, ünlü Harry Potter efsanesinin sekiz sinemasının de imalcisi. Yani, hayli ünlü bir İngiliz sinema imalcisi. Bu da olayın neden dikkat cazibeli olduğunu gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap