Balinalar Saldırıyor! Bitcoin İçin Durum Aldıkları Düzeyler Açıklandı

Balinalar Saldırıyor! Bitcoin İçin Durum Aldıkları Düzeyler Açıklandı

Paylaş
BTC Piyasası: Balinalar Saldırıyor! Bitcoin İçin Durum Aldıkları Düzeyler Açıklandı

Ünlü blockchain muhabiri Colin Wu bugün balinaların Bitcoin hareketleriyle ilgili olarak kıymetli bir paylaşım yaptı. Balinaların hangi düzeylerde alış ve satış yaptıklarına dair bilgiyi paylaştı.

Büyük ölçekli Bitcoin ayı opsiyon süreçleri kripto balinalarının inancını gösteriyor

Son vakitlerde kripto para piyasası, bilhassa Bitcoin (BTC) ile ilgili büyük ölçekli düşüş opsiyonu süreçlerinde bir artışa şahit oldu. Colin Wu’ya nazaran bu süreçler yüklü olarak iki kategoriye ayrılıyor.

  • 22.000 Put opsiyonu satarken tıpkı anda 30.000’in üzerinde Calls opsiyonu satın almak.
  • 22.000 Put opsiyonu satmak ve 25.000 civarında bir kullanım fiyatına sahip Put opsiyonu satın almak.
BTC Piyasası: Balinalar Saldırıyor! Bitcoin İçin Durum Aldıkları Düzeyler Açıklandı 1

Colin Wu’ya nazaran bu ticaret stratejilerinin toplam süreç hacminin yaklaşık dörtte biri üzere değerli bir kısmını oluşturması dikkat cazibeli. Bu kıymetli eğilim gözden kaçmıyor. Öteki taraftan piyasa hassaslığı ve bunun potansiyel tesirleri hakkında spekülasyonlara yol açıyor.

İşlemlerdeki artış ne manaya geliyor

Bu çeşit süreçlerdeki bu artış, kripto balinaları  arasında, içinde bulunduğumuz ay boyunca Bitcoin BTC’nin fiyatında kıymetli bir düşüş yaşanması mümkünlüğünün hayli zayıf olduğuna dair hakim bir kanıyı yansıtıyor üzere görünüyor. Bu türlü bir hissiyatın traderlara inanç aşıladığı ortada. Ayrıyeten onları ayı piyasası spreadlerine etkin olarak katılmaya yönelttiği görülüyor.

BTC Piyasası: Balinalar Saldırıyor! Bitcoin İçin Durum Aldıkları Düzeyler Açıklandı 2

Bu gelişme şimdilik, kripto piyasasının yakın gelecekte keskin fiyat düşüşleri mümkünlüğünün azaldığına işaret ediyor. Bununla birlikte göreli bir istikrar periyodu yaşayabileceğini göstermekte. Lakin, her finans piyasasında olduğu üzere, hassaslık ve piyasa dinamiklerinin süratle değişebileceğini unutmamak gerekiyor.

Bitcoin opsiyon süreçleri takipte

Kripto meraklıları ve yatırımcılar, kripto para alanındaki tesirli oyuncular ortasındaki piyasa hassaslığının göstergeleri olarak hizmet ettikleri için bu büyük ölçekli opsiyon süreçlerini dikkatle gözlemliyor. Bitcoin ve altcoin piyasasına temkinli yaklaşmak ve bilhassa karmaşık opsiyonlar bağlamında çeşitli alım satım stratejileriyle alakalı potansiyel riskleri ve mükafatları dikkatle kıymetlendirmek gerekiyor.

BTC Piyasası: Balinalar Saldırıyor! Bitcoin İçin Durum Aldıkları Düzeyler Açıklandı 3

Kripto para piyasası gelişmeye ve olgunlaşmaya devam ediyor. Öbür taraftan traderların ve yatırımcıların en son piyasa trendlerine bakmaları gerekiyor. Ayrıyeten hassaslık değişimleri ve ortaya çıkan stratejiler hakkında bilgi sahibi olmaları çok kıymetli. Bu bilgi, bireylerin şuurlu kararlar almasını sağlıyor. Ayrıyeten kripto dünyasının dinamik ortamında faal bir halde gezinmesini sağlayabiliyor.

Güvenin bir göstergesi

Sonuç olarak, Bitcoin piyasasında büyük ölçekli düşüş opsiyonu süreçlerinin yaygınlığı dikkat çekiyor. Bu durum, kripto balinalarının kripto para ünitesinin yakın gelecekteki istikrarına olan inancını yansıtıyor. Bununla birlikte, btcpiyasasi.com olarak baktığımızda piyasa dinamikleri de süratle değişebiliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap