Bakkt Bitcoin vadelileri büyüme devam ediyor, işte son rakamlar

Bakkt Bitcoin vadelileri büyüme devam ediyor, işte son rakamlar

Paylaş
Bakkt Bitcoin vadelileri büyüme devam ediyor, işte son rakamlar

Dijital Varlık Platformu Bakkt ‘ın Bitcoin vadeli günlük hacimleri, büyümeye devam ediyor. 22 Kasım tarihinde Bitcoin’de 20,3 milyon dolar değerinde 2728 vadeli işlem sözleşme işlemi gerçekleşti.

Önceki günlük hacim rekorundan  yüzde 30 daha fazla

Yeni ulaşılan rekor hacim miktarı, bir önceki güne göre yüzde 66 artışla gerçekleşirken, 8 Kasım tarihinde görülen son tüm zamanların en yüksek seviyesine göre yüzde 30 artış görüldü.

Büyük fiyat hareketleri büyük hacimle çakışıyor

Ek olarak, dünün açık pozisyonları şu an 1,75 milyon dolar olup önceki işlem gününe göre yüzde 29 artış gösterdi. Eylül ayında piyasaya sürüldüğünde yavaş bir başlangıç ​​olmasına rağmen, Bakkt’ın fiziksel teslimli BTC vadeli işlemlerinin hacimleri giderek artmakta.

Yeni rekor hacim, Cuma günü 7.000 doların altına düşen Bitcoin fiyatında da önemli bir düşüşle aynı zamana denk geliyor. Hacimlerdeki önceki yükselişler, 25 Ekim ve 8 Kasım tarihlerinde görülen büyük BTC fiyat hareketleriyle de aynı seviyeye geldi.

ICE’ye göre – New York Borsası da dâhil olmak üzere 23 önde gelen global borsa işletmecisi – Cuma günü bildirilen en son verilere göre Bakkt sözleşmesi işlem fiyatı 7.240 dolardı.

Bakkt, kurumsal ilgi artışına paralel olarak Bitcoin ile ilgili ürün yelpazesini genişletiyor.

Dijital varlık platformunun bu haftanın başlarında nakit teslimli Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin ICE Futures Singapore’da 9 Aralık’ta teklif edileceğini doğruladı.

cointelegraph

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap