Avustralya Açık, Tarihindeki İkonik Anları Kutlamak İçin Özel NFT’ler Yayınladı

Avustralya Açık, Tarihindeki İkonik Anları Kutlamak İçin Özel NFT’ler Yayınladı

Paylaş
BTC Piyasası: Avustralya Açık, Tarihindeki İkonik Anları Kutlamak İçin Özel NFT’ler Yayınladı

Dört Grand Slam tenis turnuvasından birisi olan Avustralya Açık (AO), tarihindeki en ikonik anları kutlamak için özel NFT’ler yayınladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Avustralya Açık, AO’nun ikonik yıllarını kutlayan altı hatıra NFT koleksiyonunu içeren AO Decades Collection’ı çıkarmak için NFT ve dijital koleksiyon platformu Sweet.io ile işbirliği yaptı. Sahip olunabilecek 40’tan fazla parça ile hayranlar ve koleksiyoncular, AO tarihinin bir parçasını elde etmek için bir fırsata sahipler.

Altı koleksiyon, 1970’ten 2020’ye kadar olan on yıllık süreçlerin her birini içerecek ve bugün ilk lansman gerçekleşti.

BTC Piyasası: Avustralya Açık, Tarihindeki İkonik Anları Kutlamak İçin Özel NFT’ler Yayınladı 1

Müzayede bir hatıra bileti, bir 3D hakem koltuğu, bir 3D tenis kortu ve belirli dönemde öne çıkan bir maçın yer aldığı bir ‘Efsanevi An’ dahil olmak üzere döneme özel koleksiyonlar içerecek. Bu on yıl için seti tamamlayan hayranlar, o on yılın hatırası olarak 3D poster şeklinde bir “Master NFT” alacaklar. NFT’lerin Decades koleksiyonunun tamamını toplayan ilk 50 hayrana, hem Norman Brookes Challenge Cup (Erkekler) hem de Daphne Akhurst Memorial Cup (Kadınlar) içeren özel bir AO Trophy NFT verilecek.

Alınabilecek en nadide parçalar, koleksiyondan ayrı olarak açık artırmaya çıkarılacak ve her birinin yalnızca bir kopyası mevcut olacak. En değerli koleksiyonlardan biri AO 2023 1NFT biletinin 1:1 özel baskısıdır ve NFT’yi alan ayrıca 2023’te Avustralya Açık’a tüm masrafları ödenmiş bir gezi kazanır.

Tüm müzayedelerin tarihleri şu şekilde:

  • 17 Ocak: 1970’ler
  • 19 Ocak: 1980’ler
  • 21 Ocak: 1990’lar
  • 23 Ocak: 2000’ler
  • 25 Ocak: 2010’lar
  • 27 Ocak: 2020’ler

AO’nun Metaverse ve dijital teknoloji dünyasına girmesi, Avustralya Açık’ın dünyadaki en yenilikçi spor ve eğlence etkinliklerinden biri olarak itibarını pekiştiriyor. Tennis Australia’nın Metaverse ve NFT Proje Yöneticisi Ridley Plummer, şunları söyledi:

“Avustralya Açık, her yıl spor ve eğlence takvimini başlatıyor ve her Ocak ayında dünyanın en büyük spor etkinliği oluyor. AO, dünyada ilkleri açıklamayı alışkanlık haline getirdi ve bu yıl da farklı değil. NFT’lerle onlarca yıl boyunca Avustralya Açık’ın hikayesini paylaşıyoruz.”

Sweet CEO’su Tom Mizzone ise şu ifadeleri kullandı:

“Avustralya Açık ile çalışmaktan ve tenis tarihinin bu parçalarını dünyanın dört bir yanındaki hayranlara ulaştırmaya yardımcı olmaktan çok memnunuz.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap