Avustralya Açık Metaverse’ü Kullanıcılara Bugüne Kadarki En Başarılı Decentraland Tecrübesini Sunuyor

Avustralya Açık Metaverse’ü Kullanıcılara Bugüne Kadarki En Başarılı Decentraland Tecrübesini Sunuyor

Paylaş
BTC Piyasası: Avustralya Açık Metaverse’ü Kullanıcılara Bugüne Kadarki En Başarılı Decentraland Tecrübesini Sunuyor

Run It Wild’ın verilerine göre, metaverse denemesi günde yaklaşık 4.000 ila 5.000 benzersiz ziyaretçi çekiyor. Rakamlar ayrıca Grand Slam Oval Ekranlarında yaklaşık 28.286 aktif ziyaretçi katılımı olduğunu bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Avustralya Açık’ın (AO) Decentraland’de yer alan metaverse’ü, son rakamlara göre, kullanıcılara bugüne kadarki en başarılı Decentraland projelerinden biri haline gelebilecek bir deneyim sunuyor.

AO tarafından sanal alan tasarlamak için seçilen şirket Run It Wild tarafından Pazar günü sağlanan veriler, metaverse deneyinin günde yaklaşık 4.000 ila 5.000 benzersiz ziyaretçi çektiğini gösteriyor. AO’nun metaverse’ü, Grand Slam Park ve Rod Laver Arena dahil olmak üzere Avustralya, Victora’daki Melbourne Park’ın sanal bir rekreasyonunu içeriyor.

AO’nun Decentraland projesinin başlamasına dokuz gün kala Run It Wild, sanal deneyin Ekim ayında Metaverse Festivalini geçerek Decentraland’de gerçekleşen en yüksek katılımlı etkinliklerden biri olması beklendiğini söyledi.

Rakamlar ayrıca, Grand Slam oval ekranlarında yaklaşık 28.286 aktif ziyaretçi katılımı olduğunu bildirdi. Şirket, 150 ülkeden en büyük izleyici kitlesinin ABD’den (%20) ve Avustralya’dan (%15) geldiğini söyledi.

Avustralya’nın en popüler eğlence programı “The Today Show” da AO’nun metaverse’ünden bahsederek, deneyimi daha geniş kitlelere anlattı. Önde gelen yerel medyanın bu adımı, bu tür programların popülaritesi ve metaverse ile ilk kez deney yapan yeni kullanıcıları çekme kapasiteleri göz önüne alındığında, Run It Wild ve Decentraland için büyük bir kazanç.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap