Avalanche’ta (AVAX) tarihi takviye düzeyi çalıştı!

Avalanche’ta (AVAX) tarihi takviye düzeyi çalıştı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Avalanche’ta (AVAX) tarihi takviye düzeyi çalıştı!

2021’den sonra birinci kere 10 dolar bandına gelen Avalanche (AVAX), yüzde 7’lik bir reaksiyon alarak günün en çok yükselen ikinci coin’i oldu.

2021 yılından bu yana birinci kere bugünlerde 10 dolara gelen AVAX, gelecekteki fiyat yapısı bakımından kaygı yaratmıştı. Hatta bu düzeylerden bir müddet dayanak bulamayan AVAX, BTC’nin de düşüş tesiriyle tehlike çanlarını çalıyordu. Ancak, günlük kapanıştan sonra üst istikametli fiyatlayan major coin, 10,61 dolara ulaşarak yüzde 7’lik bir artışa imza attı. Bu hareketiyle birlikte nispeten itimat tazeleyen tanınan coin’de grafik nasıl ilerliyor?

Avalanche (AVAX) grafik değerlendirmesi

2021’den bu yana birinci sefer 10 dolar düzeylerine gelen AVAX, günlerdir bu düzeyde dolanıyordu. Gece sularında atağa kalkan major coin, BTC’deki zayıflığa karşın yüzde 7’lik bir yükseliş sergiledi. En azından riskli alandan çıkan AVAX, yatırımcılarına ve Avalanche ekosistemine rahat bir nefes aldırdı.

Güncel olarak 10,45 dolardan süreç gören AVAX, 11 dolardaki satış bölgesini aştığı takdirde 11,41 ve 12,18 dolara bir atak gerçekleştirebilir. Ancak bu süreçte hem BTC hem de daldaki haber akışı kelam sahibi olacaktır. Son 24 saatte öteki altcoin’lere oranla daha uygun bir performans sergileyen AVAX, 9,72 doları dayanak olarak koruyamadığı senaryoda ise daha büyük bir satış baskısına maruz kalabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Avalanche’ta (AVAX) tarihi takviye düzeyi çalıştı! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap