Avalanche (AVAX) son 2 yılın en düşük düzeyine geldi!

Avalanche (AVAX) son 2 yılın en düşük düzeyine geldi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Avalanche (AVAX) son 2 yılın en düşük düzeyine geldi!

2021 Temmuz’dan beri en düşük kıymetine gelen Avalanche’ta (AVAX) neler oluyor, Düşüş devam ederse hangi düzeyler dikkate alınmalı?

Geniş vakit dilimine bakıldığında haftalardır düşüş trendine olan AVAX, 10,78 dolar direncini aşamayarak sert bir düşüşe imza attı. Bir periyoda damga vuran major coin, 9,78 dolara gelerek 2021 Temmuz’dan beri en düşük düzeyine gelmiş oldu. Şimdi sıradaki takviye noktasına temas etmeyen AVAX, alıcı reaksiyonu bulamazsa daha büyük satışlar ile karşı karşıya kalabilir.

Avalanche’ta (AVAX) kritik seviyeler!

Hem piyasanın elverişliliği hem de parite olarak güç kaybetmeye devam eden tanınan coin, 9,35 dolardan reaksiyon alamazsa direkt olarak 7,44 ve 7,03 dolara gevşeyebilir. Geçmiş yıllarda bu bölgeyi direkt olarak aşarak hacimli bir artış sergileyen AVAX, rastgele bir fiyat yapısı oluşturmadığı için tehlileri daha da artırıyor.

7,03 doların tutunamamasıyla birlikte izlenebilecek dayanak düzeyleri sırasıyla 4,71 ve 2,81 dolar olacaktır. Bu düzeylerin değeri, geniş vakit dilimine bağlı olarak karşımıza çıkıyor. Fiyatın üst istikametli atılım yapması durumunda ise takip edilebilir direnç noktaları sırasıyla 10,78 – 12,18 – 13,83 ve 15,96 dolar olacaktır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Avalanche (AVAX) son 2 yılın en düşük düzeyine geldi! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap