Arkham’dan açıklama: Donald Trump’ın cüzdanını takip ediyoruz!

Arkham’dan açıklama: Donald Trump’ın cüzdanını takip ediyoruz!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Arkham’dan açıklama: Donald Trump’ın cüzdanını takip ediyoruz!

Arkham Intelligence, eski ABD lideri Donald Trump’ın NFT çıkarlarından elde ettiği cüzdanını takip ettiğini belirtti.

Günlerdir piyasaya damga vuran Donald Trump’ın cüzdan hususuyla ilgili bir açıklama da Arkham’dan geldi. Yakın vakitte 250.000 – 500.000 dolar kripto varlığı olduğu bildirilen Trump’ın aslında 2,8 milyon dolardan daha fazla varlığa sahip olduğu açıklandı. 2019’da kripto sanayisine adeta savaş açan lider, sonradan çıkarmış olduğu NFT’lerde büyük karlar elde etti. Bu husus üzerinden açıklama yapan blockchain tahlil platformu Arkham, Trump’ın cüzdanını takip ettiğini açıkladı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Arkham’dan açıklama: Donald Trump’ın cüzdanını takip ediyoruz! 1

Bir vakitler kriptoya karşıydı

2019’da toplumsal medya paylaşımlarıyla kripto aksisi olduğunu belirli eden eski ABD lideri, NFT furyasının başlamasıyla adeta saf değiştirdi. Kendi NFT’leri piyasaya sürüldükçe büyük yararlar sağlayan Trump, şimdilerdeyse tekrardan gündemde. 250.000 – 500.000 dolar ortasında belirtilen kripto sermayesinin, aslında 2,8 milyon doları aşkın olduğu açıklandı.

Kriptoya yönelik tahlilleriyle öne çıkan Arkham, Trump konusunu ele alarak, “cüzdanı izlemeye geçtik” formunda açıklama yaptı. Gündemin en kritik mevzu başlıklarından birisi olan bu olay, yalnızca kripto yatırımcılarının değil, birçok kişinin merakla takip ettiği bir durum haline geldi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap