Arcane Research’ten Bitcoin için 5500 dolar uyarısı

Arcane Research’ten Bitcoin için 5500 dolar uyarısı

Paylaş
Arcane Research’ten Bitcoin için 5500 dolar uyarısı

Piyasa araştırmaları şirketi Arcane Research, son piyasa raporunda, lider kripto para Bitcoin’in 5500 dolar seviyesine doğru çekilebileceği uyarısında bulundu.

Raporda, Bitcoin‘in birkaç haftadır azalan bir kanal içerisinde olduğu ve kanalın üst seviyesinde, 8500 dolar civarında önemli bir dirençle karşı karşıya bulunduğu belirtildi.

Raporda, 6 aydır devam eden düşüş eğiliminden ilk çıkış girişiminin reddedildiği kaydedilirken 8500 doların üzerinde gerçekleşecek olan bir haftalık kapanışın trendin yukarı yönde değiştiğinin onayı olacağı ifade edildi.

Bununla birlikte Arcane Research, Ekim ayında olduğu gibi fiyatın kanal direncinden geri çekilmesi ve daha düşük seviyelere ilerlemesinin daha muhtemel olduğunu düşünüyor. Şirkete göre, böyle bir geri çekilme fiyatı 5500 dolar bölgesine taşıyabilir.

Kaynak: Arcane Research

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap