Arbitrum (ARB) gemisi terk ediliyor: Ziyanına sattılar!

Arbitrum (ARB) gemisi terk ediliyor: Ziyanına sattılar!

Paylaş
BTC Piyasası: Arbitrum (ARB) gemisi terk ediliyor: Ziyanına sattılar!

Piyasa şartlarından etkilenen ve projeye inancını yitiren Arbitrum balinaları, ziyanına ARB satışı yapmaya başladı.

Ethereum’un yerini alacağı konuşulan projelerden birisi olan Arbitrum’da işler yolunda gitmiyor. Arbitrum, son günlerde fiyat tarafında yaşanılan kaos ortamı nedeniyle tenkit oklarının gayesi haline geldi. Lookonchain, Arbitrum’un lokal token’ı olan ARB’de yaşananları mercek altına aldı.

Lookonchain bilgilerine nazaran, ARB balinaları ellerindeki varlıkları ziyanına satmaya başladı. Datalar, 7 balinanın toplam 8,15 milyon dolarlık ziyanı kabul ettiğini ortaya çıkardı. ARB’nin büyük cüzdanları, projeden uzaklaşmaya başladı.

Arbitrum’un (ARB) 7 balinası ziyanına satış yaptı!

Blockchain data izleme platformu Lookonchain, son 30 saat içerisinde 7 balinanın Arbitrum’u (ARB) terk ettiğini ileri sürdü. Balinalar, ellerindeki ARB’leri ziyanına sattı. 7 balina, toplam 24,19 milyon dolara satın aldığı ARB’leri 16 milyon dolara sattı. Balinaların yapmış olduğu bu satış, ARB fiyatının düşmesinde de tesirli oldu.

BTC Piyasası: Arbitrum (ARB) gemisi terk ediliyor: Ziyanına sattılar! 1

Lookonchain’in bilgilerine nazaran, 7 balinanın toplam ziyanı 8,15 milyon dolar düzeyinde. Balinalar, bilhassa son günlerde yaşanan ARB düşüşünden ve yakın vakitte gerçekleşecek token kilit açılımlarından etkilenmiş görünüyor. Yakın vakitte Ethereum’un yerini alacağı konuşulan Arbitrum, bugünlerde ayakta kalma uğraşı veriyor.

Lookchain, bir öteki ARB verisi daha paylaştı. Bu bilgiye nazaran, Aave’de süreç yapan bir balina süreçlerinde zıtta kaldığı için ARB’lerini satmaya başladı. Balina, borcunu ödemek için elinde tuttuğu ARB’leri merkeziyetsiz borsadan Binance’e taşıdı.

BTC Piyasası: Arbitrum (ARB) gemisi terk ediliyor: Ziyanına sattılar! 2

Lookonchain, borcu için ARB’sini harcayan balinanın elinde hala daha 6,16 milyon dolarlık varlık bulunduğunu tabir etti. Yani ARB balinası, elindeki varlıkları satmaya devam edebilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap