Arbitrum (ARB) çıkış yapmaya hazırlanıyor!

Arbitrum (ARB) çıkış yapmaya hazırlanıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Arbitrum (ARB) çıkış yapmaya hazırlanıyor!

Uzun müddettir 1 dolar etrafında hareketlilik sergileyen Arbitrum (ARB), son iki günde yüzde 7’lik yükselişe imza atarak potansiyel kırılıma yaklaştı.

Kripto piyasası boğa taraflı ilerleyişini sürdürüyor. BTC’nin 39 bin dolar bandına yükselmesi, altcoin’leri tekrar atağa kaldırdı. BTC, geçtiğimiz hafta inişli çıkışlı bir grafik izledi. Bu nedenle altcoin’lerde geri çekilmeler görüldü. Bilhassa majör coin’ler, BTC etmenli sakin fiyat grafiği izledi. Bu majörlerden birisi olan ARB, uzun mühlet boyunca 1 doların etrafında hareketlilik sergiledi.

1 dolar bölgesindeki sakinliğiyle dikkat çeken ARB, iki günde 7 oranında yükselerek değerli bir kırılımın eşiğine geldi. ARB, piyasa şartlarının olumlu kalması halinde 1,20 dolara yükselebilir.

Arbitrum (ARB) yükselişe geçebilir mi?

Popüler katman-2 projesi Arbitrum (ARB), 1 dolar bölgesinde uzun mühlet sakin kaldıktan sonra çıkış yapmaya hazırlanıyor. ARB, son iki günde yüzde 7 yükseldi.

ARB, Kasım ayında olumlu ilerleyen kripto piyasasına eşlik edemedi. Tanınan kripto para ünitesi, 8 Kasım’da 1,22 dolar düzeyinden başladığı düşüşünü 22 Kasım’da 0,95 dolar bölgesinde tamamladı. Kasım ayının sonlarına yanlışsız tekrar 1 doları geri alan ARB, 1 dolar bölgesinde sakin fiyat hareketliliği sergiledi. Tüm beklentilere karşın bir türlü çıkış yapamayan ARB, Aralık ayına güçlü başladı.

ARB, Aralık ayı boyunca yüzde 7’lik yükseliş yaşadı. Tanınan kripto para ünitesi 1 dolardan 1,0790 dolara yükseldi. Katman-2 projesi, son 24 saatte yüzde 12’lik hacim artışı yaşadı. ARB hacmi, son 24 saatte 219 milyon dolara ulaştı.

BTC Piyasası: Arbitrum (ARB) çıkış yapmaya hazırlanıyor! 1

Popüler kripto para ünitesi, yüzde 7’lik yükselişiyle çıkışta. ARB, 1,05 doların üzerinde kalıcı olabilirse yükselişini sürdürebilir. ARB’nin önünde 1,0871 dolar bölgesi kritik bir direnç noktası olarak dikkat çekiyor. Bu noktanın aşılması halinde, satış bölgesi olarak da görülen 1,146 dolar ila 1,166 dolar bölgesi ön plana çıkabilir. Bu kutu, satış baskısını atlatabilirse potansiyel kırılımı tetikleyebilir ve ARB fiyatı tekrar 1,20 dolara yükselebilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap