Aragon, 200 Milyon Dolarlık Hazinenin Topluluk Denetimini İptal Etti

Aragon, 200 Milyon Dolarlık Hazinenin Topluluk Denetimini İptal Etti

Paylaş
BTC Piyasası: Aragon, 200 Milyon Dolarlık Hazinenin Topluluk Denetimini İptal Etti

İsviçreli kuruluş Aragon, Arca da dahil olmak üzere yatırımcıların yüzde 51 saldırısı düzenlediğini sav etti.

Aragon Derneği Salı günü, ANT belirteci sahiplerinin stratejik taraftan 200 milyon dolarlık bir hazineye kadar her şey üzerinde geniş oy kullanma yetkilerini kullanma planlarını iptal etti.

Aragon, 200 Milyon Dolarlık Hazinenin Denetimini İptal Ederek Açıklamalarda Bulundu

Aragon, ANT token’ı sahiplerinin stratejik taraftan 200 milyon dolarlık bir hazineye kadar her şey üzerinde geniş oy kullanma yetkilerini kullanma planlarını iptal ederek, DAO odaklı Ethereum teşebbüsünün merkeziyetsiz özerk bir tertibe gerçek evrilmesine bir darbe vurdu.

BTC Piyasası: Aragon, 200 Milyon Dolarlık Hazinenin Topluluk Denetimini İptal Etti 1

Aragon’u denetleyen İsviçreli bir kuruluş olan Dernek, yatırımcıların yüzde 51 saldırısına maruz kaldıktan sonra açıklamalarda bulundu:

“Aragon, DAO’yu yeni bir hibe programının kesimi olarak yine tasarlayarak hazinesini ve misyonunu teminat altına almak için mutemet misyonunu yerine getirdi.”

Ayrıca açıklamalarına ekledi:

“Aragon hazinesi, merkeziyetsiz yönetişim altyapısını ilerletmek için inşaatçıları desteklemek üzere açık bir misyonla kuruldu. Aragon’un hazinesinin belirtilen toplumsal hedefi için kullanılmasını mecburî kılan İsviçre düzenlemelerine dayanarak, mutemet misyonu, Aragon Derneği’ni bu fonları kendi mali çıkarları için bunlara erişmek isteyenlerden müdafaaya zorlar. Aragon’un saldırısına karışan varlıkların bu maksadın peşinde olduğuna dair açık ispatlar var.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap