Aptos’ta (APT) Microsoft tesiri geçti: Yüzde 23 düştü!

Aptos’ta (APT) Microsoft tesiri geçti: Yüzde 23 düştü!

Paylaş
BTC Piyasası: Aptos’ta (APT) Microsoft tesiri geçti: Yüzde 23 düştü!

Microsoft ile yapay zeka konusunda iştirake giden Aptos (APT), haber tesirinin geçmesiyle birlikte kısa müddette çakıldı.

Yapay zeka çözümleri üzerine Microsoft ile paydaşlık duyurusu yapan APT, anlık olarak yüzde 20’den fazla artış sergilemişti. Lakin, haberin yarattığı coşkunun vakitle azalması ve BTC’nin 29.000 dolara gerçekleştirdiği test, APT’deki ivmeyi kısa müddetli kıldı. Tıpkı vakitte günün en çok kaybedenler listesinde yer alan APT için teknik taraf nasıl ilerliyor?

Aptos (APT) grafik analizi

Microsoft haberinin yarattığı heyecan ile birlikte patlama yapan APT, 6,66 dolardan 8 dolara iğne atarak yatırımcısını sevindirmişti. Ancak, haberin tesirinin gücünü koruyamaması ve BTC’deki düşüş taraflı hareket, APT fiyatını adeta sarstı. Birkaç günde yüzde 23 düşüş yaşayan APT’de hangi düzeyler kritik kıymete sahip?

Haberin yazımı prestijiyle 6,45 dolardan süreç gören APT, 6,68 doları aştığı sürece sırasıyla 6,825 – 7,278 – 7,80 – 8,33 ve 8,83 doları hedefleyebilir. BTC’deki aşağı taraflı hareketin sürmesi yahut Aptos ekosisteminden gelebilecek negatif bir haber, fiyatı tekrardan 5,90 dolara getirebilir. Bu pahanın kırılımıyla birlikte, APT’deki satış baskısı şiddetlenecektir.

BTC Piyasası: Aptos’ta (APT) Microsoft tesiri geçti: Yüzde 23 düştü! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap