Aptos Labs ile Coinbase Pay’den iş birliği!

Aptos Labs ile Coinbase Pay’den iş birliği!

Paylaş
BTC Piyasası: Aptos Labs ile Coinbase Pay’den iş birliği!

Aptos Labs, fonksiyonelliği kolaylaştırmak ve kullanımı artırmak gayesiyle Petra kripto cüzdanını Coinbase Hisse ile entegre etti.

Aptos Labs, kullanıcı sayısındaki yoğunluğa dayalı yaşanan sorunları azaltmak umuduyla Petra isimli kripto cüzdanının taşınabilir ve masaüstü sürümlerine Coinbase Pay entegrasyonu eklediğini duyurdu. Aptos Labs, Coinbase kullanıcılarının yakından fiyat sistemlerini ekleyerek, pariteler ortasında sağlıklı bir hizmet sunmak istiyor.

BTC Piyasası: Aptos Labs ile Coinbase Pay’den iş birliği! 1

Aptos’tan iş birliğine yönelik açıklama geldi

Aptos yaptığı açıklamada, “Coinbase Hisse ile Coinbase kullanıcıları, kendi seçtikleri banka, banka kartı, kredi kartı ve hatta Coinbase hesap bakiyesi aracılığıyla Petra’ya APT’yi meselesiz bir halde ekleyebilirler.” dedi. Duyurulan birliktelikte, şirketlerin birtakım durumlarda klâsik teknoloji şirketleriyle iştirak kurarak, yeni müşterilerin iştirakini uygunlaştırmak hedefleniyor.

Geçtiğimiz ay Aptos, varlık tokenizasyonu ve dijital ödemelerle ilgili “yenilikçi çözümler” keşfetmek için Microsoft ile birlikte çalıştığını söyledi. Ayrıyeten Coinbase, 2021’den beri ödeme devi PayPal ile iş birliğinde. Bunlara ek olarak, eski Meta çalışanları tarafından kurulan Aptos paydaşlığıyla Coinbase’in milyonlarca kullanıcısıyla daha direkt bir çizgi kurmayı umuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap