Aptos (APT) Tekrar Sahneye Çıktı!

Aptos (APT) Tekrar Sahneye Çıktı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Aptos (APT) Tekrar Sahneye Çıktı!

Uzun mühlet sonra net bir artış göstererek günün en çok yükselen coin’leri arasıne girmeyi başaran Aptos (APT), dikkatleri üzerine çekti.

Bir vakitler isminden çokça kelam ettiren Aptos (APT), son 24 saatte yüzde 7,40’lık artış göstererek günün en çok yükselen coin’leri ortasında yer aldı. 10,79 dolara ulaşan APT, bir müddettir devam eden sessizliğini sonlandırmış gözüküyor. APT’deki bu artış, hem Aptos ekosistemine hemde APT yatırımcılarında heyecan yarattı. Rüzgarı ardına alan APT, yükselişini devam ettirebilecek mi?

Ulaş Utku Bozdoğan: Aptos (APT) Tekrar Sahneye Çıktı! 1

Aptos (APT) Grafik Analizi

9,83 dolardan alıcıların hakimiyet kurduğu APT, fiyatı kritik bir bölgeye taşımayı başardı. 10,78 dolara ulaşan tanınan coin’in bu düzeylerde vereceği karar, büyük ehemmiyet taşıyor. APT, 10,78 – 10,55 dolar bandından kendini üste atmayı başaraiblirse sırasıyla 11,60 – 12,10 ve 12,80 dolar dirençlerini denemek isteyebilir. Fiyatın negatif seyrettiği şartta ise sırasıyla günlük açılış fiyatı, haftalık açılış fiyatı ve 9,83 dolar düzeyinde APT‘nin alıcı bulması beklenebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Aptos (APT) Tekrar Sahneye Çıktı! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap