Anthony Scaramucci yeni bir teklifle yatırımcıların karşısına çıktı

Anthony Scaramucci yeni bir teklifle yatırımcıların karşısına çıktı

Paylaş
BTC Piyasası: Anthony Scaramucci yeni bir teklifle yatırımcıların karşısına çıktı

SkyBridge yatırım firmasının kurucusu Anthony Scaramucci, yatırımcıların önüne yeni bir teklif sundu.

SkyBridge yatırım firmasının kurucusu Anthony Scaramucci, biraz nakite gereksinimi olabilecek teknoloji hissedarlarına bir teklifi olduğunu açıkladı.

Anthony Scaramucci’den yatırımcılara yeni teklif

Anthony Scaramucci’nin SkyBridge yatırım firmasının teknoloji hissedarlarına ve eski çalışanlara nakit akışını hedefleyen bir teklif sundu. SkyBridge, erken yatırımcılar ve teknoloji unicorn şirketlerinin eski çalışanlarından ikincil paylar almayı teklif ediyor. Bu adım, Scaramucci’nin Şubat ayında başlattığı “Unicorn Kurtarma Fonu” ile irtibatlı olabileceği fikri gitgide büyüyor. Bu fon, külfet yaşayan yatırımcılardan pay alarak onlara likidite sağlamayı amaçlıyor.

BTC Piyasası: Anthony Scaramucci yeni bir teklifle yatırımcıların karşısına çıktı 1

SkyBridge’in Web3 odaklı yatırım fonu ise Temmuz 2022’de başlatılmış ve klâsik teşebbüs ve büyüme sermayesi ögelerini bir ortaya getiriyor. Bu fon, kripto ve Blockchain teknolojilerine odaklanan yatırımlar yapmayı hedefliyor.

SkyBridge’in açıklamış olduğu bu fon kripto odağında ilgi ile karşılandı. Topluluk tarafından sevilen Anthony Scaramucci’nin bu atılımı epeyce olumlu karşılandı. Bununla birlikte Twitter üzerinden açıklanan teklifin bu fonla alakalı olup olmadığı ise merak konusu haline geldi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap