Andressen Horowitz’in ”Kripto Para Okulu” Kayıtları Başladı!

Andressen Horowitz’in ”Kripto Para Okulu” Kayıtları Başladı!

Paylaş
Andressen Horowitz’in ”Kripto Para Okulu” Kayıtları Başladı!

Coinbase, Ripple, Libra ve buna benzer birçok önemli kripto para projesine yatırım yapmış risk sermayedarı Andressen Horowitz, yedi hafta sürecek kripto para start-up okulu kursunu 2020 yılının Şubat ayında resmen başlatacak.

Kursun kayıtları ise an itibariyle A16z’nin sitesinden yapılabilmekte. İsteyenlere yüz yüze Menlo Park içerisinde verilecek eğitim, yeterli koşullara sahip olanlara online eğitim fırsatı da sunacak. Kursta temel olarak start-up firmalarına nasıl yaklaşılacağı ve ürün ile teknoloji gelişimi, firma yönetimi, piyasa stratejileri ve regülasyonlarla ilgili konularda eğitim verilecek.

A16z tarafından yapılan açıklamada blockchain teknolojisinin çeşitli zorluklarla karşılaştığı ancak bunların arasında en büyüğünün kesinlikle teknolojinin anlaşılamaması ve tanınmaması olduğu belirtilmekte. Ücretsiz bu kurs ile beraber blockchain’in kötü şöhretini geride bırakmayı ve daha büyük bir tanınırlık elde etmeyi hedefleyen firma yöneticileri, aslında oldukça büyük bir gelişmeye imza atmakta.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap