Andre Cronje, Fantom Vakfı’ndan nitekim hiç ayrılmadığını söyledi

Andre Cronje, Fantom Vakfı’ndan nitekim hiç ayrılmadığını söyledi

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Andre Cronje, Fantom Vakfı’ndan nitekim hiç ayrılmadığını söyledi

Mart ve Kasım 2022 ortasında Andre Cronje, Fantom Vakfı’ndan ayrıldığını söylemişti.

Andre Cronje yeni açıklamasında aslında Fantom Vakfı’ndan sahiden hiç ayrılmadığını söyledi. Cronje, şu anda bunun yalnızca görünüş için olduğunu lisana getiriyor.

Andre Cronje, yeni açıklamasında Fantom Vakfı’ndan aslında hiç ayrılmadığını lisana getirdi

Kasım ayının başlarında, tartışmalı kripto teşebbüsçüsü Andre Cronje’nin Fantom projesine geri döneceğine dair işaretler, token fiyatını yüzde 20 artırdı.

The Scoop podcast’inde The Block’a verdiği röportajda Cronje, “Fantom’a olan uzaklığım sadece halka açık bir bakış açısından ibaretti,” dedi. “O periyotta proje hakkında olumsuz haberler alıyordum ve bunların Fantom’u etkileyeceğini düşündüm.”

Cronje, 2019’dan beri neredeyse tam vakitli olarak Fantom Vakfı’nda çalıştığını belirtti ve bu durumu projedeki öteki çalışanlar doğruladı. “Kuruluştaki rastgele biriyle konuşabilirsiniz, hepsi benim hala orada olduğumu, hala çalıştığımı biliyor. Hala günlük işimi yapıyordum.”

Ulaş Utku Bozdoğan: Andre Cronje, Fantom Vakfı’ndan nitekim hiç ayrılmadığını söyledi 1

Cronje, projeden uzaklaşmasının nedenini şöyle açıkladı:

“Sadece prestije ziyan vermekten çok ziyan vereceğini düşündüm” biçiminde açıkladı. Lakin, Fantom Vakfı CEO’su Michael Kong’un iknasıyla sonunda halka açık bir dönüş yapmaya karar verdi. “Ve sonunda birkaç aylık yıpranmanın akabinde pes ettim ve sonra, bilirsiniz, kabul etmeye karar verdim. Lakin bu aslında bir büsbütün kopma değildi. O periyotta proje için daha âlâ olduğunu düşündüğüm bir toplumsal araydı.”

Sonuç olarak, Andre Cronje’nin Fantom Vakfı’ndan ayrıldığı ve geri döndüğüne dair çelişkili sözler bulunmaktadır. Fakat, proje üzerindeki tesiri ve katkıları hakkında çeşitli görüşler mevcuttur.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap