Anchorage Digital ayı piyasasına karşın büyüme görüyor

Anchorage Digital ayı piyasasına karşın büyüme görüyor

Paylaş
BTC Piyasası: Anchorage Digital ayı piyasasına karşın büyüme görüyor

Anchorage Digital kurucu ortağı geçtiğimiz günlerde ayı piyasası dinamiklerine dair The Block’a bir demeç verdi.

Kurucu ortak ve şirketin lideri Diogo Mónica, ayı piyasasına karşın şirketin büyümeye devam ettiğini iletti. Bununla birlikte ayı piyasası dinamiklerine dair ipuçları verdi.

Anchorage Digital kurucu ortağı şirkete dair demeç verdi

Anchorage Digital‘in kurucu ortağı ve lideri Diogo Mónica, bu ayın başlarında yaptığı bir röportajda, kurumsal kripto pazarının genişlediğini ve şirketlerin ABD’de iş yapmak istediğini gözlemlediklerini söyledi. Kurumsal yatırımcılar ortasında kripto varlıklara olan ilginin arttığına işaret eden Mónica, şirketlerin kripto alanında daha fazla yer almaya yönelik bir eğilim içinde olduklarını söz etti. Bununla birlikte kurucu ortak, ayı piyasası dinamiklerine dair de ipuçları verdi.

BTC Piyasası: Anchorage Digital ayı piyasasına karşın büyüme görüyor 1

Kripto pazarında devam eden düzenleme ve mevzuat tartışmalarına karşın, Anchorage Digital’in gözlemlediği bu olumlu trend, kurumsal iştirakin arttığını ve kripto alanının daha fazla kabul gördüğünü gösteriyor. Bu, bilhassa spot Bitcoin ETF müracaatları ve öbür benzeri gelişmelerin yaşandığı bir devirde, kripto ekosisteminin geleceği üzerine kıymetli bir işarettir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap