Anatolian Blockchain Crypto Connect faaliyetlerini genişletiyor

Anatolian Blockchain Crypto Connect faaliyetlerini genişletiyor

Paylaş
BTC Piyasası: Anatolian Blockchain Crypto Connect faaliyetlerini genişletiyor

Blockchain teknolojisi süratli bir halde gelişme kaydederken, bu alandaki çalışmalar da sürat kesmeden devam ediyor. Anatolian Blockchain, Toobit ana sponsorluğuyla, İstanbul’da Toobit Anatolian Blockchain Crypto Connect isimli Web 3.0 ve Blockchain aktifliği düzenleniyor.

Toobit Anatolian Blockchain Crypto Connect, 22 Ağutos’ta Taksim Zoe Garden’da yapılacak ve dünyanın dört bir yanından Blockchain uzmanlarını, c-seviye proje yöneticilerini, teşebbüs sermayesi yatırım fonlarını, melek yatırımcıları, girişimcileri ve Web3 meraklılarını bir ortaya getirecek. Toobit Anatolian Blockchain Crypto Connect aktifliği fiyatsızdır. Lakin sonlu bir kontenjan mevcut olduğunu belirtmekte yarar var. Bu nedenle, bu aktiflikte yer almak isteyen herkes Toobit Anatolian Blockchain Crypto Connect’e kaydolmak için buradan kayıt olabilir.

Toobit Anatolian Blockchain Crypto Connect’de Sizi Neler Bekliyor?

Toobit Anatolian Blockchain Crypto Connect’de Anatolian Blockchaini tanıtmak üzere, Hasan Uysal ve Anıl Karaçay 5 dakika, Toobit borsasından Can Beyefendi 25 dakika, Bitmart borsasından Ahmet Beyefendi 15 dakika, DatsProject’ten Serkan Beyefendi 10 dakika, Metacone’den Cem Beyefendi 5 dakika sunumlarını yaptıktan sonra, büsbütün network ve muhtemel iş birliklerine ayrılan uzun bir vakit diliminde kaliteli geçirilecek olan vakit sizleri bekliyor.

Ayrıca DatsProject,LendX,Portuma bronz sponsor iken Bitmart’da diamond sponsorlar ortasındadır. Toobit ise aktifliğin Main Sponsorudur.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap