Analistten Değerli “BTC, ETH, DOT, ALGO ve VET” Tahminleri!

Analistten Değerli “BTC, ETH, DOT, ALGO ve VET” Tahminleri!

Paylaş
BTC Piyasası: Analistten Değerli “BTC, ETH, DOT, ALGO ve VET” Tahminleri!

Kripto stratejisti Justin Bennett, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve iki popüler altcoin (DOT ve VET) hakkındaki görünümü yorumluyor. Yaygın olarak takip edilen kripto analisti, iki popüler altcoin için destek seviyelerini vurgularken, en iyi kriptolar Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için yaklaşmakta olan sıçramaları öngörüyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: Analistten Değerli “BTC, ETH, DOT, ALGO ve VET” Tahminleri! 1

BTC ve ETH’de manzara

Yakın tarihli bir YouTube güncellemesinde, kripto traderı Justin Bennett 8.470 abonesine ufukta önemli bir Bitcoin sıçraması olabileceğini söyledi. Analist: “Önümüzdeki haftalarda bir noktada BTC’den en az %20-30’luk bir sıçrama beklerim” dedi. Bitcoin şu anda 38000 dolar civarında işlem görürken, %20-30’luk bir yükseliş, Bennett’in BTC’nin önümüzdeki haftalarda 50.000-56.000 dolar arasında bir yere ulaşmasını beklediği anlamına geliyor. Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum‘a bakan Bennett, son zamanlarda 3.000 doların destek tuttuğuna dikkat çekiyor. Ancak, ETH’nin geri sıçramadan önce daha da düşebileceği konusunda uyarıyor. Analist, “Yani [ETH]’nin [3,000 dolar] altına yakın olduğunu görürsek, 2,800 dolar, belki de 2,900 dolar civarında desteğe doğru hareket etme şansımız var ve sonra bu sıçramayı yakalarız” ifadelerini kullanıyor.

BTC Piyasası: Analistten Değerli “BTC, ETH, DOT, ALGO ve VET” Tahminleri! 2

Bennett daha sonra ödemelere ve merkezi olmayan finans blockchaini Algorand’a (ALGO) bakıyor ve fiyat düşse bile şu anda yükseliş formasyonu içinde olabileceğini belirtiyor. Algorand şu anda 1.14 dolardan işlem görüyor. Analist konu hakkında şöyle diyor:

Piyasa burada 1,15 dolar civarında destek bulabilirse yükseliş formasyonu olabilecek bu kanalı geliştirdik. Ocak ayının sonuna doğru [1.15 dolarlık] bir yeniden test alırsak, bu, 1,15 dolar civarında bir desteğin izdihamı olacak. Oradan bir sıçrama yakalarsak, bir sonraki direnç buraya 1,50 ila 1,60 dolar civarında gelecek.

BTC Piyasası: Analistten Değerli “BTC, ETH, DOT, ALGO ve VET” Tahminleri! 3

Ayrıca Bennett, kurumsal çözüm blockchaini VeChain’e (VET) bakıyor ve 0.06 doların geçen yıl MEÖ desteği olarak hizmet ettiğini belirtiyor. VET hakkında analist şöyle diyor:

VeChain’in 0,07 ABD dolarının altına yakın olduğunu görürsek, gözünüzü 0,06-0,065 ABD Doları arasında tutun. Çünkü bu alıcılar için bir zorunluluk olacak… ve uygun bir satın alma fırsatı yaratabilir. 0.06-0.065 dolar arasında herhangi bir rotasyonun sağlıklı bir sıçrama üretebileceğini düşünüyorum.

VeChain, yazı yazarken 0,0631 dolardan işlem görüyor.

BTC Piyasası: Analistten Değerli “BTC, ETH, DOT, ALGO ve VET” Tahminleri! 4

DOT için manzara nasıl?

Popüler kripto analist Bennett, birlikte çalışabilirlik blockchaini Polkadot (DOT) için ufukta güçlü bir kırılma olduğunu söylüyor. Yeni bir strateji oturumunda Bennett, Polkadot’un fiyat hareketinin yükseliş devam modeli içinde işlem gördüğü için dalgalandığını söylüyor. Analist diyor ki:

Bunun, doğası gereği bir yükseliş modeli olan düşen bir kama olması ve ayrıca piyasanın makro bir yükseliş trendinde olması gerçeği, bunun düşüşten çok daha yüksek kırılma olasılığı olduğuna inanmak için nedenlerim var.

BTC Piyasası: Analistten Değerli “BTC, ETH, DOT, ALGO ve VET” Tahminleri! 5

Bennett’e göre, Polkadot’un kısa vadeli düşüş trendini sonlandırdığını görüyor. Polkadot için potansiyel hedeflere bakan kripto analisti, DOT’un kamanın diyagonal direncini ortadan kaldırdığında potansiyel olarak %78’lik bir dalgalanmayı ateşleyebileceğine inanıyor. Analist “Piyasa daha yüksek kırılacak mı? Şahsen ben çok iyi bir şans olduğunu düşünüyorum ve eğer olursa, hedefleyeceğim alan burada. İlki 32 dolar, 38 dolar ve 45 dolar” diyor. Yazım sırasında, Polkadot 21.86 dolardan işlem görüyor. Bennett, DOT’ta uzun vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, kripto varlığının önümüzdeki günlerde toparlanıp hedeflerine ulaşmadan önce önemli ölçüde düzeldiğini görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap