Analistten Bomba Bitcoin, ETH ve XRP Varsayımı: 10 Gün İçinde…

Analistten Bomba Bitcoin, ETH ve XRP Varsayımı: 10 Gün İçinde…

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analistten Bomba Bitcoin, ETH ve XRP Varsayımı: 10 Gün İçinde…

Bitcoin, ETH ve XRP tahminlerinde bulunan analiste göre kripto boğa aşaması 10 gün içinde başlayabilir. Bitcoin fiyatı günlük bazda düşüşte görünüyor. Ethereum fiyatı 2.500 dolarlık değer alanında konsolide olmaya devam ediyor. XRP fiyatı ise şu anda yeni bir yükseliş trendi başlatmak için en kolay zaman ve fiyat seviyesinde.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistten Bomba Bitcoin, ETH ve XRP Varsayımı: 10 Gün İçinde… 1

Bitcoin için yeni tahminler

Bitcoin fiyatı günlük grafikte düşüş eğilimi göstermeye devam ediyor, ancak satıcılar kararsız kalıyor. Ethereum fiyatı, kritik bir Fibonacci seviyesinin üzerinde veya altında net bir kırılma yapamadı. XRP fiyatının direnç şeklinde çok az yukarısı var ve bu da patlayıcı bir yükselişi engelliyor. Bitcoin fiyat hareketi, analist Jonathan Morgan’a göre, BTC’nin 50.000 dolara ulaştığını görebilecek bir ayı tuzağını tetiklemeye yakın. Bitcoin fiyatı hem boğalar hem de ayılar için bir hayal kırıklığı kaynağı oldu. Bununla birlikte, onaylanmış İdeal Ichimoku Breakout’un gösterdiği devam eden zayıflık, ayılar için toplu kısa devre ile sonuçlanmadı. Aksine, boğalar istikrarlı bir şekilde daha yüksek düşüşlerle yükseldi. Bununla birlikte, kilit direnç seviyelerine karşı ret devam ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistten Bomba Bitcoin, ETH ve XRP Varsayımı: 10 Gün İçinde… 2

Boğalar için hayal kırıklığı, birçok büyük fiyat artışının İdeal Boğa Ichimoku Breakout’u onaylaması ve ardından ilk satıştan toparlanmasıdır. Temel direnç ve desteğin üstünde ve altında ortaya çıkan kırbaç, katılımcıları perişan etti ve birçoğu artık kenarda oturup net bir yön bekliyor. Point ve Figure grafiğinde BTC fiyatı için alım fırsatı var. Varsayımsal uzun işlem düzeni, 38.500 dolarlık bir zararı durdur ve 52.500 dolarlık bir kar hedefi ile 40.500 dolarlık bir satın alma durdurma emridir. Giriş tetiklenmeden önce BTC 37.000 dolara hareket ederse, Bitcoin fiyatı için varsayımsal işlem kurulumu geçersiz olur.

ETH fiyatı satın alma fırsatı sunuyor

Kriptokoin.com olarak daha öncede analizlerine yer verdiğimiz analist J. Morgan’a göre Ethereum fiyatı, 3.800 dolara çıkmadan önce satın alma fırsatı sunuyor. Ethereum fiyat hareketi, günlük Ichimoku grafiğinde agresif bir satın alma fırsatı sunuyor. Teorik uzun giriş, Kijun-Sen’in üzerinde 2.760 dolardan bir satın alma durdurma emri, 7 Mart kapanışının altında bir zararı durdurma ve önceki boğa bayrağının üstünde 3.800 dolarda bir kar hedefidir. Ethereum fiyatı 2.400 doların altına düşerse işlem geçersiz olur. ETH muhtemelen başka bir bacak daha düşük başlayacağından, bu senaryoda herhangi bir yakın vadeli yükseliş görünümü geçersiz olacaktır. ETH’nin vurabileceği öngörülen düşük seviye, 1.825 dolarlık değer alanıdır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistten Bomba Bitcoin, ETH ve XRP Varsayımı: 10 Gün İçinde… 3

XRP’nin alıcılara ihtiyacı var

XRP fiyatının yaklaşık bir yılda gördüğü en büyük boğayı başlatmak için alıcılara ihtiyacı var. Bitcoin ve Ethereum gibi XRP fiyat hareketi, günlük Ichimoku grafiğinde birkaç büyük düşüş kırılma kurulumunu onayladı. Ve tıpkı BTC ve ETH gibi, satıcılar da Ripple’ı düşürmek için avantaja basamadılar veya istemiyorlar. XRP şu anda Tenkan-Sen ve Kijun-Sen’in biraz üzerinde, ancak Ichimoku Bulutunun altında. Bununla birlikte, XRP fiyatının Ichimoku Bulutuna göre olduğu yer son derece önemlidir. XRP’nin üstünde bir Kumo Twist var. Neyse ki XRP fiyatı için, bükülmenin kendisi de Ichimoku Bulutunun en zayıf olduğu yerdir. Kumo Twist’in fiyat seviyesinde destek ve direnç neredeyse yoktur.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistten Bomba Bitcoin, ETH ve XRP Varsayımı: 10 Gün İçinde… 4

Ek olarak, fiyatlar bir Kumo Twist’in yakınında işlem gördüğünde, o enstrüman çok kolay bir şekilde hareket edebilir. Bu gerçekleştiğinde, Kumo Twist, genellikle dramatik ve güçlü hareketler yaratarak, fiyat hareketi için neredeyse bir hızlandırıcı görevi görür. Ripple fiyatı için bu, 0,75 dolar değer alanının üzerine çıkma ve 1 dolar değer alanına doğru büyük bir artış oluşturma olasılığının yüksek olduğu anlamına gelir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap