Analistten, BlackRock’ın spot Bitcoin ETF’sine dair yorum

Analistten, BlackRock’ın spot Bitcoin ETF’sine dair yorum

Paylaş
BTC Piyasası: Analistten, BlackRock’ın spot Bitcoin ETF’sine dair yorum

Bir analist, BlacRock’ın spot Bitcoin ETF’sine dair fikirlerini lisana getirdi.

Konuya dair açıklamalarda bulunan analist, BlackRock’ın spot Bitcoin ETF’sinin kabulünün sıkıntı bir ihtimal olduğunu söyledi. Bununla birlikte analist piyasaya dair yorumlarda bulundu.

Bir analist, BlackRock’ın spot Bitcoin ETF’sinin kabülüne dair yorum yaptı

Bir analist, BlackRock‘ın spot Bitcoin ETF müracaatının onaylanmasının uzak bir ihtimal olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatı bugün itibariyle, yüzde 1,2 düşerek 30 bin doların altına geriledi. Yatırımcılar, birden fazla kurumsal spot ETF müracaatının sonucunu bekliyor. Bununla birlikte muhtemel bir üst taraflı kırılmayı gözlemliyor. Bununla birlikte, fiyat Haziran sonundan bu yana 29,500 ila 32,000 dolar ortasında dalgalanıyor.

BTC Piyasası: Analistten, BlackRock’ın spot Bitcoin ETF’sine dair yorum 1

Bitcoin araştırma önderi Chris Bendiksen, dijital varlığın mevcut sakinliğine neden olan üçlü bir zorluk olduğunu belirtiyor. Birinci zorluk, BlackRock’un spot Bitcoin ETF müracaatının neden olduğu ralliden sonra alıcıların zayıflığı. BlackRock, 15 Haziran’da müracaatta bulundu. Bununla birlikte, Bitcoin’in 30.000 doların üzerine çıkmasına neden olmuştu. Lakin analistler, yapılan birtakım değişikliklere karşın, spot bir ETF onayının hala uzak bir ihtimal olduğunu düşünüyorlar. ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) “önemli” ölçüde Bitcoin hacmine sahip piyasalarla nezaret muahedeleri istediği belirtiliyor ve bu, ETF onayını engelleyen bir faktör olarak görülüyor.

Ancak, analist Larry Fink’in açıklamalarının Bitcoin’e olumlu bir ivme kazandırdığını belirtiyor. Fink’in olumlu yorumlarının, dijital varlığın popülaritesini artırdığı ve medyanın ilgisini çektiği tabir ediliyor. Bendiksen ayrıyeten, Bitcoin yarılanmasının da medyanın büyük ilgisini çekeceğini ve Bitcoin’in güçlü para siyasetini vurgulayacağını düşünüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap