Analistin Tahmini: Bitcoin Yeniden 10 Bin Dolara Çıkabilir

Analistin Tahmini: Bitcoin Yeniden 10 Bin Dolara Çıkabilir

Paylaş
Analistin Tahmini: Bitcoin Yeniden 10 Bin Dolara Çıkabilir

Tanındık kripto para yorumcularından Filb Filb, Bitcoin fiyatıyla ilgili yeni bir tahminde bulundu.

BTC’nin şu anki grafiğinin gayet iyi göründüğünü söyleyen Filb Filb, BTC’nin ilerleyen zamanlarda yeniden 10 bin dolara çıkabileceğini düşünüyor.

Tahminleri Tutmuştu

Filb Filb bundan birkaç ay önce Bitcoin ile ilgili bir analizini paylaşmış, o dönemlerde 8 bin dolar seviyesinde olan BTC’nin kısa süre içerisinde 6 bin dolara kadar düşebileceğini söylemişti.

Yukarıdaki grafikten de görülebileceği üzere Filb Filb’in bu tahmini tutmuştu. Filb Filb bunun yanı sıra Eylül 2018’de, Bitcoin fiyatının 6 bin dolar seviyelerinde ilerlediği dönemde BTC’nin 3 bin dolara kadar düşebileceğini söylemişti. Kendisinin bu tahmini de doğru çıkmıştı.

Hedef 10 Bin

Fllb Filb’in bazı tahminlerinin tutmuş olması elbette kendisinin her tahminin tutacağı anlamına gelmiyor. Ancak kendisi Bitcoin’in şu anki durumundan gayet memnun görünüyor.

Bitcoin hakkındaki analizlerini Telegram kanalından paylaşan Filb Filb, Bitcoin’in bir süre daha 7 bin dolar seviyesinde ilerleyeceğini düşünüyor. Kendisinin analizlerine göre BTC bir süre 7 bin 250 dolar seviyesinin üstünde kalacak ve onun ardından yükselmeye başlayacak.

Filb Filb BTC’nin bu yükselişin ardından yeniden 10 bin dolar seviyesine çıkabileceğine inanıyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap