Analist: Bu Düzeyler, Bitcoin ve ETH’nin Bir Sonraki Durağı!

Analist: Bu Düzeyler, Bitcoin ve ETH’nin Bir Sonraki Durağı!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist: Bu Düzeyler, Bitcoin ve ETH’nin Bir Sonraki Durağı!

Popüler kripto analisti Justin Bennett, geri çekilmeden sonra Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için sıradaki seviyeleri gündemine taşıyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: Analist: Bu Düzeyler, Bitcoin ve ETH’nin Bir Sonraki Durağı! 1

Bitcoin için sırada neler var?

Yakından takip edilen kripto stratejisti ve trader Justin Bennett, kripto piyasaları belirsizlik belirtileri gösterirken Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için ileride neyin geleceğini haritalıyor. Yeni bir strateji oturumunda Bennett, Bitcoin’in 50.000 doların üzerinde toparlanma yolunu açmak için çok önemli bir kritik direnç seviyesini aşması gerektiğini söylüyor. Analist şöyle diyor:

Şu anda Bitcoin’den alacağı şey, kırılmayı onaylamak için 46.000 $olar alanının üzerinde…, o alanı desteklemek için çevirin. Şimdi 46.200 dolar kilit olacak çünkü bu yıllık açık…Yani, 46.200 dolar kesinlikle kritik olacak. Kopuşu onaylamak için Bitcoin’in bunun üzerinde yakın olduğunu görmemiz gerekiyor. Olursa ve 46.200 doların üzerinde bir günlük kapanış görürsek, bu alan [45,659 ile 46,215 dolar] destek olur ve bir sonraki durak 50.000 ile 53.000 dolar arasında olur.

BTC Piyasası: Analist: Bu Düzeyler, Bitcoin ve ETH’nin Bir Sonraki Durağı! 2

Bennett ayrıca Bitcoin’in kalkıştan önce potansiyel olarak geri çekilebileceğini söylüyor. Analiste, Bitcoin bu hareketi daha yükseğe çıkarmadan önce, burada, belki 42.000 dolar civarında, belki de hemen altında bir destekte geri çekilme görmemiz için iyi bir şans olduğunu düşünüyor. Bitcoin, bu yazı yazılırken 43.385 dolardan işlem görüyor. Bennett, Ethereum’a dönerek, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığının daha da yükselmesi için 3.200 dolarlık direnç seviyesini desteklemesi gerektiğini söylüyor. Analist diyor ki:

Ethereum, buradaki trend çizgisinin üzerine çıkmak zorunda, yaklaşık 3.200 dolar, belki 3.250 dolar. Bu nedenle, 3.600 doları desteklemek ve açığa çıkarmak için bu alanı günlük kapanış bazında temizlemesi gerekiyor. Bu arada, bir geri çekilme görürsek, gözümüz 2.800 ila 2.900 dolar arasında olsun.

BTC Piyasası: Analist: Bu Düzeyler, Bitcoin ve ETH’nin Bir Sonraki Durağı! 3

Bennett ayrıca Ethereum için bir yükseliş modelinin ortaya çıkma olasılığını düşünüyor. Analist “Ayrıca, oradan bir sıçrama görürsek, bu alana bir geri çekilme görürsek (2.800 – 2.900 dolar) bir şansımız olduğunu unutmayın, o zaman burada ne oluşturabileceğimize bakın: ters baş ve omuzlar” ifadesini kullanıyor. Traderlar, ters baş ve omuz oluşumunu, büyük bir piyasa geri dönüşünün ufukta olduğunu gösteren bir yükseliş modeli olarak görüyorlar. Ethereum, yazı yazarken 2.943 dolardan işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap