Analist, Bitcoin Ayı Piyasasında Kazanmanın 3 Yolunu Paylaştı!

Analist, Bitcoin Ayı Piyasasında Kazanmanın 3 Yolunu Paylaştı!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist, Bitcoin Ayı Piyasasında Kazanmanın 3 Yolunu Paylaştı!

Piyasa sert olduğunda kripto paralar aracılığıyla finansal özgürlük bulmaya mı çalışıyorsunuz? Çok uzun yıllar sürmeyecek bu ayı piyasası. Bir noktada toparlanma ve bu yılın sonuna kadar gitmek istediğimiz yöne geri dönmemiz hala mümkün. BitBoy Crypto‘ya göre 2022’de Bitcoin ayı piyasasında hayatta kalmanın en iyi 3 yolu Kriptokoin.com’da mercek altında.

BTC Piyasası: Analist, Bitcoin Ayı Piyasasında Kazanmanın 3 Yolunu Paylaştı! 1

Bitcoin ayı piyasası için 3 tavsiye

Sabır. Bir ayı piyasasında hayatta kalmak için yapmanız gereken ilk şey sabırlı olmaktır. Bunun hızlı bir süreç olmadığını anlamalısınız. Bu uzun bir oyundur, heyecan doludur. İnsanlar piyasaya girdiğinde fiyatın artması heyecan vericidir. Çok heyecanlılar ve fiyatlar düştüğünde artık bununla gerçekten baş edemiyorlar. Ayakta kalan son kişi kazanır. Gerçekçilik. İkinci yol, gerçekçi olmanız gerektiğidir. İnsanları bir ayı piyasasında gerçekten zor durumda bırakan şeyler vardır. Sürekli olarak 100.000 dolar veya 200.000 dolara giden Bitcoin hikayelerini duyacaksınız. Ethereum büyük bir geri dönüş yapacak ve büyük bir ralli yapacak, bu şeyleri duyacaksınız. Gerçekçi ol! Düşme ihtimali var. Bunu akılda tutmanız gereken şey, grafik iyi bir model haline geldiğinde evet demenin zamanıdır.

BTC Piyasası: Analist, Bitcoin Ayı Piyasasında Kazanmanın 3 Yolunu Paylaştı! 2

Dikkat etmek ve biriktirmek. Analiste göre, ayı piyasasında hayatta kalmak için yapabileceğiniz üçüncü şey ve en önemlisi dikkat ve birikim yapmaktır. Bazı altcoinlerin fiyatının %70 düştüğünü gördüğünüzde, bu lezzetli bir fırsat. Ama dikkat etmelisin, “ne zaman atlayacağını bil, odaklan, o yatırıma dikkat et ve en iyi şansı kullan” tavsiyesinde bulunuyor anlist. Ona göre, bugün kızgın olmayan insanlar, 2020’den beri ve öncesinde alım yapan insanlar çünkü BTC‘nin nereye gittiği önemli değil, hala büyük ölçüde kârdasınız. Bu paraları toplamanız gerektiğine dikkat etmelisiniz diyor analist. Geri dönüp bunları gerçekten düşük fiyatlarla biriktirme fırsatınız var, bunların ayı piyasasında birikmeye başlaması için iyi fiyat noktaları.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap