American Express, NFT ve Metaverse İçin Ticari Marka Müracaatında Bulundu

American Express, NFT ve Metaverse İçin Ticari Marka Müracaatında Bulundu

Paylaş
BTC Piyasası: American Express, NFT ve Metaverse İçin Ticari Marka Müracaatında Bulundu

Dev şirketler NFT ve metaverse evrenine hızla adapte olmaya çalışıyor. Birçok büyük şirket bu alana var olabilmek için ticari marka başvurusunda bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dünya çapında bir kredi kartı ve turizm şirketi olan American Express de bunların arasına katıldı. Şirket, ABD Patent ve Ticari Marka Kurumu’na NFT ve metaverse kategorisinde yedi ticari marka başvurusu yaptı.

American Express’ten, NFT ve Metaverse’e 7 Yeni Ticari Marka Başvurusu

BTC Piyasası: American Express, NFT ve Metaverse İçin Ticari Marka Müracaatında Bulundu 1

ABD Patent ve Ticari Marka Ofisine yapılan başvurulara göre, American Express’in, “metaverse ve diğer sanal dünyalarda” kredi kartı işlemleriyle ilgili “sanal konsiyerj hizmetleri” sunmaya hazırlandığı bildirildi.

American Express’in, özellikle AMEX, SHOP SMALL ve ÜYELİK ÖDÜLLERİ olmak üzere şirketin adını, logosunu ve sloganlarını kaydetmek için 7 yeni ticari marka başvurusunda bulunduğu belirtildi.

Twitter aracılığıyla haberi duyuran metaverse ticari marka avukatı Michael Kondoudis, başvuruların 9 Mart’ta NFT destekli multimedya, kripto para birimi hizmetleri, sanal bankacılık ve borsa sunma planları ile ABD Patent ve Ticari Marka Ofisine sunulduğunu açıkladı.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap