Alphapo’nun sıcak cüzdanları sıfırlandı

Alphapo’nun sıcak cüzdanları sıfırlandı

Paylaş
BTC Piyasası: Alphapo’nun sıcak cüzdanları sıfırlandı

Kripto ödeme firması olan Alphapo’nun sıcak cüzdanı sıfırlandı.

Kripto dedektifi ZachXBT’ye nazaran Alphapo’nun 23 milyon dolarının eridiğini yazdı. ZachXBT’ye nazaran sıcak cüzdandaki bu meblağ büsbütün gitti.

ZachXBT’nin yeni raporu farklı bir tez ortaya koydu

ZachXBT tarafından yapılan rapora nazaran, kripto ödeme işlemcisi Alphapo’nun sıcak cüzdanlarında bulunan Ethereum, Tron ve Bitcoin üzere kripto varlıklarının toplam pahası en az 23 milyon dolar olarak varsayım edilmektedir. Bu durumda, Alphapo müşterilerinden biri olan HypeDrop, para çekme süreçlerini süreksiz olarak askıya almıştır.

Raporda belirtildiğine nazaran, HypeDrop, Bovada, Ignition ve öteki kumar hizmetleri için ödemeleri işleyen bir kripto ödeme işlemcisi olan Alphapo’nun sıcak cüzdanlarında Ethereum, Tron ve Bitcoin’de en az 23 milyon dolarlık kripto varlığının tükenmiş olduğunu görmüş durumda.

BTC Piyasası: Alphapo’nun sıcak cüzdanları sıfırlandı 1

Ayrıca, Zincir üstü dedektifler, çalınan Ethereum fonlarının Avalanche ve Bitcoin’e bağlanmadan evvel ether ile takas edildiğini belirtti. Lakin Alphapo’dan çalınan Bitcoin ölçüsü hala belirsizliğini koruyor.

HypeDrop, yaşanan meseleleri çözmek için uğraş harcıyor ve kullanıcılara güncelleme sağlamak için çalıştığını doğruladı. Ödemelerle ilgili meseleleri faal olarak takip ettiklerini ve daha fazla bilgi geldiğinde kullanıcılara güncelleme yapacaklarını söz ettiler. Kullanıcıların etkilenmiş olabileceği ödemeler için, paranın inançta olduğunu belirttiler.

Durumun ayrıntıları şimdi tam olarak açıklığa kavuşmamış olsa da, Alphapo ve HypeDrop üzere kripto işlemcilerin kullanıcıları ortasında kaygı yaratmış olabileceği anlaşılıyor. Olayla ilgili daha fazla bilginin açıklanması bekleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap