Ağustos İddiaları Çıktı: Bu 8 Altcoin Pik Yapabilir!

Ağustos İddiaları Çıktı: Bu 8 Altcoin Pik Yapabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ağustos İddiaları Çıktı: Bu 8 Altcoin Pik Yapabilir!

Ağustos kestirimleri gelmeye başladı. Artık 8 altcoin için değerli artışların olacağına dair işaretler var. Bu altcoinlerin hangileri olduğuna bir bakalım.

Ağustos 2023’te kâr getirecek altcoin seçkisi

İlk olarak altcoin Ethereum var. Ethereum, Bitcoin’den sonra en kıymetli ikinci dijital varlık. Ayrıyeten birçok taraftan bir numaralı altcoin. Muhtemelen birden fazla token protokolü ortaya çıkaran en uyarlanabilir ekosistemdir. İnovasyon ve yüksek benimseme ile desteklenmektedir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ağustos İddiaları Çıktı: Bu 8 Altcoin Pik Yapabilir! 1

İkinci sırada altcoin Litecoin var. Geliştirilmiş bir blockchain ile gelen birinci altcoinlerden biridir. Buna nazaran süreç suratlarını artırır ve tekelci yolları da ortadan kaldırır. Başka taraftan çok sayıda seçenek ve ölçeklenebilir fonksiyonellik ile bir bedel deposu olarak ortaya çıkmıştır. Ayrıyeten, rastgele bir arıza olmaksızın büyük hacimli arzı yönetim eder. Bugün 84 Milyon coin ile sonlandırılmıştır.

Altcoin XRP ve Cardano

Altcoin XRP, Ripple’ın açık kaynaklı bir halka açık blockchain üzerinde çalışan kripto parasıdır. Geliştiriciler bunu daha ucuz ve daha süratli ödemeleri kolaylaştırmak için yarattı. Protokol, gerçek vakitli brüt ödeme sistemi ile süreçlere kolaylık getiriyor. Bugün, toplam piyasa bedeli 19 milyar dolar. Başka taraftan yatırımcılar bu sayının yükselmesi konusunda umutlu. Ripple’ın yasal meselelerine karşın, kripto para her cephede dengeli bir ilerleme gösteriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ağustos İddiaları Çıktı: Bu 8 Altcoin Pik Yapabilir! 2

Altcoin Cardano, başka coinlerin karşılaştığı birçok sorunu çözmek için bir proof-of-stake sistemi uyarladı. Süreç müddetini hızlandırır ve daha az güç tüketir. Birebir vakitte, eşsiz bir akıllı mukavele fonksiyonelliği ile ortaya çıktı. Halka açık bir blockchain üzerinde çalışan bu kontrat, eşler ortası süreçleri kolaylaştırırken çok daha az vakit alır.

Dogecoin

Dogecoin (DOGE) fiyatı şu anda uzun vadeli bir yükseliş formasyonu içinde süreç görüyor. Ayrıyeten kısa vadeli bir düşüş formasyonunun üzerine çıktı. Yakın gelecekte yükselmeye devam etme potansiyeline sahip. Son vakitlerde, DOGE’nin Elon Musk tarafından Twitter-‘X’ Ödemelerine ekleneceği söylendi. Bunun hakikat olduğu ortaya çıkarsa, altcoin DOGE’nin fiyatında kıymetli bir artışa yol açabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ağustos İddiaları Çıktı: Bu 8 Altcoin Pik Yapabilir! 3

Kasım 2022’den bu yana altcoin Dogecoin’in fiyatı azalan bir paralel kanal içinde süreç görüyor. Bu, birçok durumda kırılmalara yol açan bir yükseliş formasyonudur. Şu anda fiyat, kanalın orta çizgisinin (0,75 doların) üzerine çıkma sürecinde. Başarılı olması halinde, kanalın direnç çizgisi olan 0,95 dolara yükselebilir. Teknik göstergeler, DOGE fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. En yakın amaç 0,95 dolar ve potansiyel olarak 0,15 dolar.

Solana ve Chainlink

Analist Inmortal’ın altcoin Solana (SOL) için optimist bakış açısı, güçlü bir Ethereum (ETH) rakibi olmasından kaynaklanıyor. Analist, 2025 yılına kadar mevcut pahasının 10 katından fazla kayda kıymet bir yükseliş öngörüyor. Bu olumlu görünümün nedenlerinden biri, Solana’nın %100 çalışma mühletine sahip olan ve son çeyrekte hiçbir kesinti bildirmeyen etkileyici geçmiş performansıdır. Buna nazaran bu durum iddiaya güvenilirlik katmaktadır.

Bununla birlikte, potansiyel yatırımcılar büyüme yolunun büsbütün pürüzsüz olmayabileceğini unutmamalıdır, zira Inmortal üst hakikat yörüngesine devam etmeden evvel 20 dolar işaretinin altında kısa vadeli bir düşüş önermektedir. Inmortal, bir yıllık birikimin akabinde kıymetli bir üst istikametli hareket yaşayacağına inandığı merkezi olmayan bir oracle ağı olan Chainlink’i (LINK) yakından izliyor. Altcoin LINK’in pahasının düşük olduğunu düşünen Inmortal’ın grafik tahlili, mevcut süreç bedeli olan 7,59 dolara kıyasla 20 dolara yaklaşan potansiyel bir ralliye işaret ediyor.

Altcoin Shiba Inu

Kripto para piyasasındaki son dalgalanmalara karşın, en tanınan ikinci meme coin olan altcoin Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatı son birkaç hafta içinde sakin bir performans sergiledi. Öbür altcoinler değerli çıkarlara şahit olurken, altcoin Shiba Inu’nun bedeli nispeten sabit kaldı. Bununla birlikte, btcpiyasasi.com olarak baktığımızda makine tahsili algoritmalarıyla desteklenen tanınan bir fiyat kestirim aracı, SHIB için yakın gelecekte hafif bir yükseliş öngörüyor ve bu eşsiz dijital varlığı elinde tutanlar için biraz daha uygun günlerin geleceğine işaret ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ağustos İddiaları Çıktı: Bu 8 Altcoin Pik Yapabilir! 4

Kripto tahlil platformu PricePredictions tarafından kullanılan gelişmiş makine tahsili algoritmaları, SHIB’nin 25 Ağustos 2023’te 0,000007828 dolardan süreç görmesini bekliyor. Bu fiyat projeksiyonu, Shiba Inu’nun mevcut fiyatına kıyasla yaklaşık %0,7’lik mümkün bir yükseliş manasına geliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap