8’den Fazla Varsayımı Çıkan Analist: Bitcoin Bu Tabanlara Gidiyor!

8’den Fazla Varsayımı Çıkan Analist: Bitcoin Bu Tabanlara Gidiyor!

Paylaş
BTC Piyasası: 8’den Fazla Varsayımı Çıkan Analist: Bitcoin Bu Tabanlara Gidiyor!

2018 ayı piyasası sırasında Bitcoin (BTC)’in en düşük noktasını ve birkaç önemli seviyeyi daha doğru bir şekilde tahmin eden kripto traderı, BTC’nin son iki aydaki düşüş hareketine rağmen bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydedeceğine inanıyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Smart Contracter: Bitcoin bu seviyeleri görebilir

Smart Contracter, 203.400 Twitter takipçisine, Bitcoin’in yıl sonuna kadar 100.000 doların üzerine çıkmadan önce önümüzdeki haftalarda 52 haftanın en düşük seviyesini göreceğini düşündüğünü söyledi. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Aralık ayında, bu durum her zaman aklımın bir köşesindeydi. Şimdi daha çok olasılık alanı gibi görünüyor. Mesele şu ki: BTC’nin hala düşebileceği ve yeterince uzun bir zaman çizelgesinde makro yükselişini sürdürebileceği gerçekten geniş bir aralık var. Hayatta kalın.

Smart Contracter’ın grafiğine bakıldığında, kripto stratejisti Bitcoin’in Dow Jones Industrial Average’ın (DJIA) 1998 ve 2012 yılları arasındaki piyasa yapısını izliyor gibi görünüyor. Bu dönemde, DJIA bir parabolik patlamadan ve yükselişi ateşlenmeden önce geniş bir aralıkta işlem gördü.  Kripto stratejisti BTC’de uzun vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, Bitcoin’in herhangi bir yükseliş momentumu oluşturmadan önce 30.000 doların altına düşebileceğini öngörüyor. Analist, her iki tarafta da 1.000 dolarlık bir boşluk ile 25.800 dolardan bir dip aradığını söylüyor.

2018’de, Smart Contracter, amiral gemisi kripto varlığı 6.000 dolarda kritik desteğin altına düşmeden önce BTC’nin bu tarz bir hareket yapacağını doğru tahmin etmişti. Analistin başka önemli tahminleri de bulunuyor, tahminleri görmek için bu makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap