5 Ünlü İsimden, Kritik Bitcoin ve Altcoin Yorumları!

5 Ünlü İsimden, Kritik Bitcoin ve Altcoin Yorumları!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Ünlü İsimden, Kritik Bitcoin ve Altcoin Yorumları!

Toparlanma süreciyle geçen bir haftayı daha geride bırakıyoruz. Geçtiğimiz haftalardaki gibi kripto Twitter topluluğunun yakından takip ettiği fenomenlerin bu haftada ilginç tahminleri ve açıklamaları oldu. Gelin, haftanın altcoin ve Bitcoin yorumlarına göz atalım.

Fenomenler bu hafta Bitcoin ve altcoin projeleri için neler söyledi?

Genç girişimci Pompliano bu hafta Bitcoin’e değindi. Ligthtning Network’ün geleceğinden bahseden Pompliano, dünyaca ünlü rapçi Nas’ın NFT müzik platformu Join ile işbirliğine başladığını paylaştı. Pomp’un gündeminde FTX borsasının kurduğu 2 milyon dolarlık girişim fonu da vardı.

https://twitter.com/APompliano/status/1481636605618278402

Her zaman olduğu gibi Michael Saylor’un gündeminde bu haftada Bitcoin vardı. Hafta içinde CNBC’den Steve Daines ile bir araya gelen Microstrategy CEO’su, Bitcoin’in enflasyona çözüm olabileceğini ve internetin geleceği olduğunu söyledi.

Tron kurucu Justin Sun, düzeltmelerle geçen haftada Bitcoin satın almak için uygun zaman olduğunu El Salvador’un Devlet Başkanı Nayib Bukele ve Michael Saylor’u etiketleyerek paylaştı. Ayrıca Tron ağının USDC bazında 600 milyon doları aştığını ve Justin Sun x MetapolyXM- Chinese Zodiac NFT koleksiyonunun tamamlandığını duyurdu. Kriptokoin.com olarak aktardığımız Vitalik Buterin’in anketine de değinen Sun, projelerin gelecekte birllikte çalışabileceğinden bahsediyor.

https://twitter.com/justinsuntron/status/1481809684352966657

Bu hafta Erik Voorhees’in gündeminde kurucusu olduğu ShapeShift ve altcoin projesi THORChain yer aldı. Voorhees, THORChain’in THORForce1 NFT koleksiyonunu paylaşıyor.

https://twitter.com/ErikVoorhees/status/1480933155951419392

Bu hafta, Binance kurucusu CZ platformun African Cup of 2021 sponsorluğundan ve fan token’lerden bahsetti. Hafta içinde ODDO BHF Digital Forum’a da katılan CZ, Twitter hesabından bu anlara dair kareleri de paylaştı. Ayrıca CZ’nin kripto para yatırımcılarını cesaretlerinden motive edici tweet’leride oldu. Bunların dışında Pakistan’ın Binance hakkında aldığı araştırma kararına değinen CZ, ayrı bir tweet’te borsanın Rusya Merkez Bankası’nın eski yöneticisini tekrar göreve çağırmasına değindi. Binance Labs’ın 200 milyon dolarlık Oasis Ekosistem Fonu’nu desteklemesi, CEO’nun diğer duyuruları arasındaydı.

https://twitter.com/cz_binance/status/1480234352772534278

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap