4,5 Milyon Aptos’un (APT) Kilidi Açılacak!

4,5 Milyon Aptos’un (APT) Kilidi Açılacak!

Paylaş
BTC Piyasası: 4,5 Milyon Aptos’un (APT) Kilidi Açılacak!

Aptos (APT), 31,4 milyon dolar pahasında olan 4,5 milyon adet APT’yi 12 Temmuz’da piyasaya sürecek.

Bitcoin tarafındaki artışa en süratli biçimde adapte olup, paha kazanan coin’ler ortasında yer alan APT, gerçekleştireceği kilit açılımıyla ilgi çekmeye devam ediyor. 12 Temmuz’da 4,5 milyon adet (31 milyon dolar) APT’yi piyasaya sürmeye hazırlanan proje, yalnızca yatırımcı kitlesini değil, genel olarak piyasada büyük bir kaygı yarattı. Son zamanlardaki kilit açılımlarını ele aldığımızda, ilgili coin’lerde büyük paha kayıpları görülmüştü. İki gün sonra gerçekleşecek olan APT kilit açılımına dair hangi bilgiler yer alıyor?

BTC Piyasası: 4,5 Milyon Aptos’un (APT) Kilidi Açılacak! 1

Token’ın Yüzde 2,16’lık Kısmı, Piyasaya Sürülecek

12 Temmuz’da toplamda 4,5 milyon APT’nin kilidi açılacak. Bu adet, 31,4 milyon dolara denk geliyor. Piyasaya sürülecek olan APT, total kıymetin yüzde 2,16’lık bir hissesi demek. Aktüel olarak kilitli olan APT, 833,65 milyon adet olarak yüzde 83,37 formunda. Şu ana kadar kilidi açılmış olan APT sayısı ise 166,35 milyon. Bu kıymet, hisse bakımından yüzde 16,63’e eşit.

Bir müddettir müspet fiyatlamarıyla ön plana çıkan APT, iki gün sonra gerçekleştireceği kilit açılımıyla yatırımcıları ikiye böldü. Bir taraf, kilit açılımlının fiyata negatif yansıyarak, büyük satışlar başlatabileceğini düşünüyor. Başka taraf ise, beklenilenin bilakis karşıt bir fiyat hareketine dönüşebileceğini daha mümkün görüyor.

BTC Piyasası: 4,5 Milyon Aptos’un (APT) Kilidi Açılacak! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap