3 Kere Bilen Analist, Bitcoin’in Göreceği Düzeyleri Sıraladı!

3 Kere Bilen Analist, Bitcoin’in Göreceği Düzeyleri Sıraladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Kere Bilen Analist, Bitcoin’in Göreceği Düzeyleri Sıraladı!

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve traderı, Bitcoin (BTC)’in yükseliş momentumunu yeniden kazandığı ve bu yıl yüzde 80’in üzerinde hızla yükseldiği bir senaryoyu açıklıyor. İşte detaylar…

Analist, Bitcoin fiyatı için beklentilerini paylaştı

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Bitcoin fiyatında 3 kritik seviyeyi doğru bir şekilde tahmin eden DonAlt isimli analist, yeni tahminlerini açıkladı. DonAlt, Bitcoin’in haftalık zaman diliminde 33.000 ila 60.000 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem gördüğünü söylüyor. DonAlt’a göre, bu devasa aralık BTC için iki sağlam giriş fırsatı sunuyor. 33.000 dolarlık düşük seviyeden 60.000 dolarlık yüksek seviyeye geçiş, BTC için yüzde 81.82’lik bir yukarı potansiyeli temsil ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Kere Bilen Analist, Bitcoin’in Göreceği Düzeyleri Sıraladı! 1

Kripto stratejisti 33.000 dolarlık desteği geçici olarak kaybetme fikri konusunda iyimser olsa da, 380.200 Twitter takipçisine bu kilit seviyenin altına inmenin BTC için neden tehlikeli olduğunu açıklıyor. Açıklamasında, 2018’in ayı piyasasında BTC’nin bir aydan kısa bir süre içerisinde değerinin yüzde 50’sini kaybettiğinden bahsediyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Dürüst olmak gerekirse, yapacağım son şey 28.000 dolara bahse girmek. 2018‘de 6.000 dolarlık başarısızlığa bahse girmeye benziyor. Bunu neden yapmak isteyesiniz? Mevcut aralığı (33.000-60.000 dolar) kaybedersek, aralığı düşük veya çok daha düşük seviyeye geri aldığımızda satın almayı tercih ederim

Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Kere Bilen Analist, Bitcoin’in Göreceği Düzeyleri Sıraladı! 2

Kısa vadede DonAlt, Bitcoin’in ilk sıçrama sırasında 44.000 dolara kadar yükseleceğinden şüphe ediyor. Günlük seviyelerin biraz vahşi göründüğünden bahseden analist, iki direnç çizgisi arasında bir yerde yükseliş beklense de DonAlt o dereceye yükselmek için dua ettiğini söylüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap