2140’ta Bitcoin: Sadece 1 Satoshi’lik Fiyat İnanılmaz Olabilir

2140’ta Bitcoin: Sadece 1 Satoshi’lik Fiyat İnanılmaz Olabilir

Paylaş
2140’ta Bitcoin: Sadece 1 Satoshi’lik Fiyat İnanılmaz Olabilir

Kriptokoin – Bir kripto analisti, 2140’a kadar blok ödülün sadece 1 Satoshi toplamı olacağını belirterek çok pahalıya mal olabileceği konusunda uyarıda bulundu. Bu nedenle yatırımcıların bu küçük Bitcoin’i bile elinde tutmasının son derece önemli olduğu ifade ediliyor.

Bir kripto analisti @ themooncarl, ilerleyen yıllarda azalan bir Bitcoin blok ödül şeması yayınladı. 2140’da madencilerin her yeni blok için sadece 0.00000001 Bitcoin (1 Satoshi) alacağını belirtti. O zamana kadar 1 Satoshi’nin çok paraya mal olabileceğini ve Bitcoin’in kazılmasının aylarca süreceğini varsayıyor, bu yüzden Satoshi’yi biriktirdiğinizden emin olun.

Aynı analist daha önce bir yükseliş BTC tahmininde bulunmuştu, Bitcoin’in BTC Kuzey’i tersine çevirecek Düşen Kama düzeninde olduğu gerçeğine değiniyordu.

Yine de, uzak 2140 için cesur bir tahminde bulunulmasına rağmen, işler şu anda Bitcoin için düşüş gibi görünüyor.

Mevcut Bitcoin fiyat düşüşü

Bugün erken saatlerde, Bitcoin fiyatı Ekim ayı sonundan bu yana ilk kez 8 bin dolar seviyesinin altına düştü. O zamandan beri, bu işaretin altında işlem görüyor, hafifçe yukarı ve aşağı gidiyor, ancak 8 bin dolarlık eşiği geçmiyordu.

Bloomberg, BTC’nin 200 günlük MA’ya geçtiğini ve birçok analistin bunun düşüş sinyali olduğuna inandığını bildirdi.

Bunun üzerine Arca’daki yatırımların başında bulunan Jeff Dorman şu açıklamayı yaptı:

“Bitcoin fiyat hareketi, yazdan bu yana gelişen temaların bir devamı. Hacimler düşük, ekosisteme yeni bir para gelmiyor ve hisse senetleri / tahviller / altın her geçen gün çift haneli; bu da kripto dışı dünyanın bu yeni ortaya çıkan varlık sınıfına odaklanmasını engellemekte.”

Fiyat düşüşünü ne tetikledi?

Şimdiye kadar, uzmanlar Bitcoin için bu olay sırasını tetikleyen sebebi tam olarak çözemediler. Yine de çoğu, Çin’in burada suçlanması gerektiğine inanıyor. Son zamanlardaki büyük zincirlerle blok zincirinin kucaklandığına dair kamuoyuna açıklanmasına rağmen, yetkililer yakın zamanda Weibo Binance ve Tron hesaplarını yasakladı.

Bazı analistler, düşüş piyasasını göstermek için mevcut Bitcoin fiyat düşüşünün grafik ekranlarını paylaştı.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap