2010’a uzanan Bitcoin balinasından gizlilik odaklı kripto para için 50 BTC

2010’a uzanan Bitcoin balinasından gizlilik odaklı kripto para için 50 BTC

Paylaş
2010’a uzanan Bitcoin balinasından gizlilik odaklı kripto para için 50 BTC

Bitcoin’in ilk yatırımcılarından biri, gizlilik odaklı kripto para Grin’in geliştirme ekibine nispeten büyük bir bağışta bulundu.

Söz konusu bağış, dün projenin resmi forumunda Grin’in ürün müdürü Daniel Lehnberg tarafından duyuruldu. Lehnberg, “Grin’in fonuna bir başka coinbase bağışı alındığını açıklamaktan memnuniyet duyuyorum. Anonim kalmak isteyen bu bağışçı ile kısa bir etkileşim kurma ayrıcalığım oldu.” dedi ve bağışçının ifadelerini paylaştı.

Bağışçı, Bitcoin’e gönderme yaparak Grin’in kendisini 2009 – 2010 yıllarındaki gibi hissettirdiğini ve ekibin harika işler çıkardığını söyledi. Ayrıca, bağışın Grin’in gelişimi için iyi bir şekilde kullanımasını rica ederek “Geçmişte yaptığınız gibi çalışmaya devam edin” ifadelerini kullandı.

İlginç olan, yaklaşık 450,000 dolar değerindeki 50 BTC bağışı, 2010 yılına dayanan bir hesaptan yapıldı. Bu durum, bağıçının Bitcoin’in en eski benimseyenlerinden biri olduğunu ortaya koyuyor.

Grin, daha önce de kim olduğu bilinmeyen birinden 50 BTC bağış almıştı. Bu bağışı da aynı kişinin gerçekleştirdiği düşünülüyor.

Bu arada dünkü bağışın ardından kripto paranın fiyatı yaklaşık yüzde 25 değer kazandı. 1.4 doları gören Grin, şu sıralarda 1.34 dolardan alınıp satılıyor.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap