2 Analist Bitcoin Kestirimi ve Fırlayacak Altcoin’leri Duyurdu!

2 Analist Bitcoin Kestirimi ve Fırlayacak Altcoin’leri Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist Bitcoin Kestirimi ve Fırlayacak Altcoin’leri Duyurdu!

Bitcoin boğaları, 16 Mart’ın Fed rüzgarını arkasına alarak 43 bin doları aştı. Çoğu büyük hacimli altcoin projesi, lider kriptonun haftalık %10 yükselişine çift haneli tepki veriyor. Analistlere göre Bitcoin’in hazırladığı uygun zeminde AVAX, SOL, DOT, ETC ve VET ilk toparlanan coin’ler olabilir. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan güncel fiyat tahminlerini inceleyelim.

Bitcoin fiyat hareketleri altcoin rallisi için zemin hazırlıyor

Youtube kanalı Coin Bureau analisti “Guy”, Bitcoin’in (BTC) altcoin piyasalarını da beraberinde götürebilecek bir ralli için hazırlandığını söylüyor.

BTC’nin yükselen üçgen içinde yükselmeye devam ettiğini görebiliyoruz… Yükselen üçgen yukarı doğru kırılma eğilimi gösteriyor – bu, önümüzdeki haftalarda büyük bir BTC pompası görebileceğimiz anlamına geliyor. Kripto piyasasının geri kalanı da vahşi bir yolculukta.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist Bitcoin Kestirimi ve Fırlayacak Altcoin’leri Duyurdu! 1

Ethereum Classic’e (ETC) de bakan analist, ETC fiyatının sadece bir hafta önce 25.40 dolardan 39.34 dolara kadar olan son pump dalgası için bir açıklama yapıyor:

ETC’nin pump kaynağını tam olarak belirleyememiş olsam da, en iyi tahminim Ethereum’un PoS’a geçişinde kaydedilen ilerlemedir. Mevcut yükseliş uzun vadeli fiyat grafiğinde zorlukla yer alsa da, 50 dolar aralığı kırılmadı ve kırılması durumunda devamını getirebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist Bitcoin Kestirimi ve Fırlayacak Altcoin’leri Duyurdu! 2

Ethereum rakibi ve akıllı sözleşme platformu Avalanche’a (AVAX) geçen Guy, AVAX’ın fiyatının bir hafta önce 67.20 dolardan 88.14 dolara yükseldiğini, bu ivmenin 110 dolara varabileceğini söylüyor:

AVAX, Barselona’daki yaklaşan Avalanche zirvesinin etkisiyle toplanıyor…Ancak 90 dolardaki tüm direncin üstesinden gelmek için mücadele ediyor…Gelecekte 110 dolara kadar yükselen AVAX pump dalgasını görebiliriz.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist Bitcoin Kestirimi ve Fırlayacak Altcoin’leri Duyurdu! 3

Justin Bennett, 3 altcoin için güçlü kırılmalar öngörüyor

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Justin Bennett, Solana’nın üçgen direncini kırdığını ve günlük grafikte büyük bir yükseliş sapması kaybettiğini ve boğaların ivme kazanmaya başladığını öne sürüyor:

SOL’de düşüş eğilimi olan herkes, başka yere baksın.

Bennett’in grafiğine bakıldığında, 85.67 doların üzerinde kaldığı sürece SOL için bir sonraki direnç 118 dolar.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist Bitcoin Kestirimi ve Fırlayacak Altcoin’leri Duyurdu! 4

Sıradaki altcoin Polkadot. Kripto strateji uzmanına göre, DOT, kritik direncinin üzerine çıkma tehdidinde bulunduğu için patlamanın eşiğinde:

DOT, 23 dolara geri gönderilmeye hazır. Onaylamak için 19.40 doların üzerinde kapanış gerekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist Bitcoin Kestirimi ve Fırlayacak Altcoin’leri Duyurdu! 5

Bennett ayrıca VeChain’i de yakından takip ediyor. Analiste göre VET, güçlü bir ralliyi ateşlemek için kilit bir direnç alanının üzerine çıkmalı:

VET gün içinde patlak veriyor. Yine de günlük olarak bu 0,05 alanının üzerine çıkması gerekiyor. Bunun üzerinde ve 0.07’ye %40’lık bir ralli gördüğümüzü düşünüyorum.

Ulaş Utku Bozdoğan: 2 Analist Bitcoin Kestirimi ve Fırlayacak Altcoin’leri Duyurdu! 6

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap