1inch Base’e entegre oluyor

1inch Base’e entegre oluyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 1inch Base’e entegre oluyor

Coinbase’in Ethereum Layer-2 ağı olan Base’e 1inch de entegre olacağını açıkladı.

Coinbase’in yeni halka açtığı Layer-2 ağı olan Base ilgi toplamaya devam ediyor. Günlük süreç bazında birçok platformu da geride bırakan Base’e 1inch entegre oluyor.

1inch, Base’e entegre olacağını açıkladı

1inch Network, Coinbase‘in geliştirdiği Ethereum Layer-2 ölçeklendirme tahlili olan Base ile entegre oluyor. Bu entegrasyon sayesinde, 1inch Network ağı, merkezi olmayan borsalardaki likiditeyi toplayacak.

1inch Network, Ethereum Layer-2 ağı Base üzerinde merkezi olmayan borsa toplama protokolünü ve limit buyruklarını başlatmış durumda. Bu protokol, kullanıcıların takas oranlarını optimize etmelerine yardımcı olmak için Uniswap, Balancer, SushiSwap ve Base Swap üzere merkeziyetsiz borsalardan likidite çekecek. Ayrıyeten, limit buyruk protokolü Base kullanıcılarının istedikleri fiyatlarla süreç yapmalarını sağlayacak ve süreç sadece piyasa fiyatı belirlenen pahayla eşleştiğinde gerçekleştirilecek.

1inch Network’ün kurucu ortağı Sergej Kunz, “Base, çok umut verici bir Layer-2 tahlili ve birebir vakitte büyük bir oyuncu olan Coinbase tarafından destekleniyor.” formunda açıklama yaptı.

Ulaş Utku Bozdoğan: 1inch Base’e entegre oluyor 1

1inch Network, son bir haftada 1 milyar doların üzerinde süreç hacmi gerçekleştirerek DEX toplama dalında önder pozisyonda bulunuyor. Protokol ayrıyeten Optimism, Arbitrum ve zkSync Era Layer 2 ağlarına entegre olmuş durumda ve Ethereum, BNB Chain ve Avalanche üzere farklı blok zincirlerini de destekliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap