10’dan Fazla Öngörüsü Çıkan Analistten İkaz: Binance Dayanaklı Bu Altcoin’den Uzak Durun!

10’dan Fazla Öngörüsü Çıkan Analistten İkaz: Binance Dayanaklı Bu Altcoin’den Uzak Durun!

Paylaş
BTC Piyasası: 10’dan Fazla Öngörüsü Çıkan Analistten İkaz: Binance Dayanaklı Bu Altcoin’den Uzak Durun!

Kripto dünyasında pek çok yatırımcının takip ettiği Altcoin Sherpa, birinci 10 ortasında yer alan üç büyük kripto hakkında uyarıyor. Analist özellilkle, Binance dayanaklı BNB’den kısa vadede uzak durmayı tavsiye ediyor.

Altcoin Sherpa, BNB Coin (BNB) hakkında alarm verdi

Analistin isabetli iddialarına bu yazıdan göz atabilirsiniz. Şimdiki analizlerinde Altcoin Sherpa, Binance Smart Chain’in mahallî tokeni olan BNB Coin hakkında telaşlarını lisana getirdi. Ani hareketlerle bilinen BNB’nin “can havliyle” durduğunu söz eden analist, “Kısa vadede bu altcoinden uzak durmanızı öneririm. Binance’nin büyük olasılıkla sıkıntısız olduğunu düşünüyorum lakin bu belgisiz vakitlerde dikkatli olmakta yarar var,” dedi.

Sherpa’nın grafik tahliline nazaran BNB, Mayıs 2022’den bu yana altı sefer denemesine karşın yaklaşık 330 dolardaki direnci kıramıyor. Buna ek olarak, BNB’nin son iki ay içerisinde oluşturduğu bir fiyat aralığını kırdığını ve bir sonraki takviye düzeyinin mevcut fiyatının %10 altında olduğunu belirtti.

BNB Coin (BNB) fiyatı son 24 saatte %0,13 artışla 210,72 dolardan süreç görüyor. Fakat genel haftalık bazda %0,63 düşüş gösterdi. Bu hareketler, BNB’nin piyasadaki dinamik durumunu gösteriyor. Altcoin Sherpa, bilhassa 330 dolar bölgesindeki dirence dikkat çekiyor.

Analist, Bitcoin (BTC) için olumlu sinyaller görüyor

Altcoin Sherpa, Bitcoin’e gelirken daha umutlu bir tablo çizdi. Kısa vadede bu öncü kripto paraya karşı boğa olduğunu belirten Sherpa, “Hâlâ genel olarak Bitcoin’in 28,000 dolar düzeyine ulaşacağına inanıyorum. Dört saatlik üssel hareketli ortalamalar kısa vadede uygun görünüyor. Çok genişlememiş; bence yakında bir yükseliş daha göreceğiz,” dedi.

BTC Piyasası: 10’dan Fazla Öngörüsü Çıkan Analistten İkaz: Binance Dayanaklı Bu Altcoin’den Uzak Durun! 1

Bitcoin (BTC) ise son 24 saatte %0,57’lik bir artışla 26.648,38 düzeyine yükseldi. Genel olarak haftalık bazda da %0,76 oranında bir artış gösterdi. Bu bilgiler, Bitcoin’in piyasadaki güçlü pozisyonunu ve istikrarını ortaya koyuyor.

Ethereum (ETH) piyasasındaki ani hareketler

Son olarak Ethereum’dan (ETH) bahseden Altcoin Sherpa, bu devasa altcoin’in Bitcoin’e karşı fiyat performansının, öteki altcoin’lerin ne yapacağını belirleyeceğini vurguladı. “Ethereum’un, Bitcoin karşısında biraz daha düşmesini bekliyorum. Ayrıyeten, yıl sonuna kadar güzel bir altcoin hareketi görmeyi umuyorum,” biçiminde konuştu.

Özetle, Altcoin Sherpa’nın tahlilleri piyasa hareketleri için kıymetli ipuçları barındırıyor. Bilhassa BNB Coin’e yönelik ikazları, yatırımcıların stratejilerini gözden geçirmeleri için bir fırsat olabilir.

BTC Piyasası: 10’dan Fazla Öngörüsü Çıkan Analistten İkaz: Binance Dayanaklı Bu Altcoin’den Uzak Durun! 2

Son olarak, Ethereum (ETH) fiyatı son 24 saat içinde %1,05’lik bir artışla 1.597,86 dolara yükseldi. Lakin haftalık bazda, %1,56’lık bir düşüş gösteriyor. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, bugün başkan altcoin’i çevreleyen gelişmeler esnasında Vitalik Buterin’in satışları yer aldı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap