10 Milyon Dolarlık Pepe (PEPE) Tasfiye Edildi!

10 Milyon Dolarlık Pepe (PEPE) Tasfiye Edildi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 10 Milyon Dolarlık Pepe (PEPE) Tasfiye Edildi!

Kripto piyasasını kasıp kavuran Pepe (PEPE) son 24 saatte yüzde 150’ye yakın artış göstererek tasfiye bilgilerine damga vurdu.

Memecoin’lerin yeni yıldızı PEPE’de devasa ticaret hacimleri devam ediyor. Son 24 saat içersinde anlık olarak yüzde 146’lık yükseliş gösteren PEPE, kripto yatırımcılarının lisanından düşmüyor. Kazandığı ün ile birlikte inanılmaz hacimlere ulaşan memecoin’den birçok şaşırtıca data de geliyor. Son 24 saatlik vakit dilimi içersinde 9,95 milyon dolarlık (5,06 trilyon) PEPE tasfiye edildi. Sırf tasfiye bilgileri değil, bu dataların hangi istikametli olduğu da büyük yankı yarattı.

Ulaş Utku Bozdoğan: 10 Milyon Dolarlık Pepe (PEPE) Tasfiye Edildi! 1

PEPE Tasfiye Verileri

Son 24 saat içersinde 10,07 milyon dolar kıymetinde PEPE tasfiye edildi. Bu paha, ortalama olarak 5,06 trilyon PEPE’ye denk geliyor. Bitcoin ve Ethereum’dan sonraki en büyük tasfiye pahası PEPE’den geldi. Son 24 saatte tasfiye edilen PEPE’lerin yüzde 71,05 oranını “short” konumlar oluşturuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 10 Milyon Dolarlık Pepe (PEPE) Tasfiye Edildi! 2

Bu paha de 2,91 milyon dolarlık “long”, 7,15 milyon dolarlık “short” konumlara denk geliyor. En büyük tasfiye verisi ise OKX borsasında görüldü. Ayrıyeten Bitmex’teki tasfiye süreçlerinin yüzde 93,83’lük kısmını “short” konumlarının oluşturması dikkatleri çekti. Piyasanın yeni yıldızlarından biri olarak tanımlanan PEPE’den enteresan datalar gelmeye devam edebilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap