1 dolardan Bitcoin alan Davinci Jeremie’den fiyat tahmini!

1 dolardan Bitcoin alan Davinci Jeremie’den fiyat tahmini!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: 1 dolardan Bitcoin alan Davinci Jeremie’den fiyat tahmini!

Bitcoin’in (BTC) potansiyeline inanıp, 2011 yılında 1 dolardan satın alan Davinci Jeremie, IBW 2023’te Btc Piyasası’e özel konuştu.

Istanbul Blockchain Week (IBW) 2023’te heyecan devam ediyor. 2011 yılında Bitcoin (BTC) teknolojisine inanarak, 1 dolardan alım gerçekleştiren Davinci Jeremie, kesime damga vuran isimler ortasında yer alıyor. Jeremie, Btc Piyasası’e özel röportaj gerçekleştirdi. Bu röportajda BTC için verdiği fiyat iddiası sanki dedirtti.

Davinci Jeremie, Btc Piyasası’in sorularını yanıtladı

Istanbul Blockchain Week (IBW) 2023’te Davinci Jeremie, Btc Piyasası’in sorularını yanıtladı.

2011 yılında 1 dolardan BTC alan Jeremie, BTC hakkında fiyat varsayımında bulundu. Aktifliğin en çok ilgi gören isimleri ortasında yer alan Jeremie, herkesin merakla beklediği o soruyu yanıtladı. Yıllar evvel 1 dolardan alım yaparak, “Lütfen Bitcoin Alın” isimli bir görüntü yayımlayan Jeremie, BTC’nin yıl sonuna kadar 40.000 dolara ulaşmasını beklediğini söyledi.

Lütfen Bitcoin alın demişti!

2013 yılında bir görüntü çekerek, Youtube’da yayınlayan Jeremie, “lütfen Bitcoin alın” demişti. BTC’nin sunduğu potansiyele ve teknolojisine inandığını belirten Jeremie, birinci olarak 3.000 tane BTC aldığını duyurmuştu. Kripto tarihinin en tanınan isimleri ortasında yer alan fenomen, IBW 2023’te büyük bir ilgi gördü

Ulaş Utku Bozdoğan: 1 dolardan Bitcoin alan Davinci Jeremie’den fiyat tahmini! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap