Willy Woo, Bitcoin Hakkında Olumsuz Konuştu

Willy Woo, Bitcoin Hakkında Olumsuz Konuştu

Paylaş
Willy Woo, Bitcoin Hakkında Olumsuz Konuştu

Kripto para analistlerinden olan Willy Woo, kripto para piyasasının son durumunu ele aldı. Woo, daha çok Bitcoin hakkında yaptığı sert yorumlarla gündeme geliyor. Willy Woo son yaptığı açıklamasında da gündemi sarsacak ifadeler kullandı. Ünlü analist Bitcoin’in şu an bulunduğu seviyelerden çok daha düşük seviyelere ulaşacağını iddia etti. Woo yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Bitcoin’in şu sıralar yaşadığı değer artışı organik değil tamamen suni bir artış olduğunu düşünüyorum. Bitcoin’in doğal yani organik bir şekilde yükselebilmesi için ciddi bir geri çekilme ya da pump yaşaması gerekecek.” açıklamasında bulundu.

Ünlü analist tarafından yapılan bu açıklamadan sonra pek çok kripto para yatırımcısı da paniğe kapıldı. Birçok analist ve yatırımcı Bitcoin’de ciddi bir gerileme bekliyordu. 9 bin dolara kadar yükselen Bitcoin’in şu sıralar 7500 dolara kadar gerilemesi kafalarda soru işareti bıraktı. Ünlü analist Willy Woo tarafından ortaya atılan iddianın gerçekleşiyor olmasından dolayı birçok yatırımcı ne yapacağını şaşırmış durumda. Bitcoin’in 1500 dolarlık değer kaybından sonra birtakım analistler ise geri çekilmenin yaşandığını ve bundan sonraki süreçte artık Bitcoin’in yükseleceğini iddia etti.

Bu sene Bitcoin’in 10 bin doları geçmesi bekleniyor. Elbette bu iddiaların sağlam dayanakları var. Facebook kripto parasının piyasaya girmesine kısa bir süre kalması ve Bitcoin’de halving olayının gerçekleşmesi gibi pek çok husus, bu iddiayı doğrular nitelikte.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap