Viny Lingham: “Bitcoin Tekrar 3 Bin Dolara İnebilir”

Viny Lingham: “Bitcoin Tekrar 3 Bin Dolara İnebilir”

Paylaş
Viny Lingham: “Bitcoin Tekrar 3 Bin Dolara İnebilir”

Kripto para piyasasının lideri olan Bitcoin, nisan ayında başlayan ralliden itibaren değerini ikiye katlayan nadir kripto paralardan olmayı başardı. Bitcoin son iki ayda rekor kırarak 9 bin dolara ulaşmayı başardı. Ancak bu ay itibariyle 9 bin dolar seviyesinde tutunamayan Bitcoin, yaklaşık 1500 dolarlık değer kaybı yaşayarak tüm yatırımcılarını şaşırttı. Kripto para dünyası Bitcoin sayesinde son aylarda değerine değer katarken, yatırımcılar ise hala piyasanın net çizgisini anlayabilmiş değil. Kripto paraların her gün farklı bir pozisyonda olması kripto para yatırımcılarını ve Viny Lingham isimli yorumcuyu şaşırtmış durumda.

Civic’in CEO’su Viny Lingham, CNBC’de yayınlanan ve Ran NeuNer’in sunduğu programa katılarak önemli birçok noktaya değindi. Neuner, Bitcoin’in pozisyonunu ele aldı ve geleceği hakkında değerlendirmelerde bulundu. Lingham, Bitcoin’in ve doğal olarak diğer kripto paraların son zamanlarda yaşadığı yükselişe pek inanmadığını belirterek Bitcoin’in yeniden 6000 dolar seviyelerine düşebileceğini ifade etti. 6 bin dolar seviyesine düştükten sonra ise piyasaya suni müdahale olmadığı takdirde sert bir düşüş yaşayarak BTC’nin 3 bin dolarları görebileceğini açıkladı.

Ünlü CEO Viny Lingham, ayı piyasasının son bulduğuna inanmadığını ifade ederek, Bitcoin’in 3 bin doların altına düşebilecek potansiyelde olduğunu belirtti. Ayrıca Bitcoin’in değerini ne zaman ikiye katlasa mutlaka bir sonraki adımda çok sert düşüş yaşadığını açıklayan Viny Lingham, bu sert düşüşün çok kısa bir zaman içerisinde gerçekleşeceğini savundu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap