Litecoin Yüzde 30 Değer Kazandı

Litecoin Yüzde 30 Değer Kazandı

Paylaş
Litecoin Yüzde 30 Değer Kazandı

Son iki gündür yükselen kripto para piyasasının en dikkat çeken coinlerinden biri de Litecoin oldu. Litecoin, 2018 yılından beri en yüksek seviyesine ulaştı. Şu anda 86 dolardan işlem gören LTC, değer kazanmaya devam ediyor. Ünlü analistler tarafından yapılan yorumlara göre ise LTC’nin bu hızla gitmesi durumunda kısa süre içerisinde 100 dolar sınırını geçeceği iddia edildi. Elbette bu habere en çok sevinenler ise hiç şüphesiz Litecoin yatırımcıları oldu.

Dün Bitcoin Cash’in hızlı büyümesi sonucu ticari hacmi inanılmaz ölçüde büyüdü. Bunun sonucunda Bitcoin Cash, 2 basamak birden yükselerek 4. sıraya oturdu. Bugün Litecoin kaybettiği sırayı geri alarak tekrar 4. sıraya geldi. Litecoin’de çok sıra dışı bir olay daha yaşandı. Toplam hacmi 5,3 milyar dolar olan ünlü altcoinin son 24 saatlik işlem hacmi ise 5,8 milyar dolar oldu. Yani bir gün içerisinde Litecoin’de gerçekleşen alım ve satımlar, Litecoin’in hacminden çok daha fazla.

Litecoin’den çok daha fazla dikkat çeken kripto para ise Bitcoin Cash oldu. Adeta haftanın yıldızı olan BCH, yüzde 55’lik bir artış yaşayarak herkesi şaşırttı. Şu sıralarda 300 dolardan işlem gören ünlü altcoinde değer artışı devam ediyor. Bu haftanın en karlı yatırımcıları hiç şüphesiz Litecoin yatırımcıları oldu. Coinmarketcap verilerine göre kripto para dünyasının ilk 100 kripto parasından 96’sında ciddi değer artışları yaşandı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap