Huobi Borsası Bünyesine XRP’yi Ekledi

Huobi Borsası Bünyesine XRP’yi Ekledi

Paylaş
Huobi Borsası Bünyesine XRP’yi Ekledi

Dünya çapında isim yapmış kripto para borsalarından olan Huobi, bünyesinde barındırdığı OTC hizmetlerine Ripple desteğinin de getirildiğini duyurdu. Birçok kripto para borsasında olduğu gibi Huobi platformu da OTC hizmetlerine çok önem veriyor. Ünlü borsa kuruluşu, OTC platformuna Bitcoin, Ethereum, Huobi Token, EOS, USDT gibi kripto paraların yanı sıra XRP’yi de eklemiş oldu.

Ünlü borsa, UTC platformunun geleneksel paralarla sanal paralar arasında bir köprü kuracağına inandığını ve bütün çalışmalarını da bu doğrultuda devam ettirdiklerini açıkladı. Ünlü borsanın CEO’su Livio Weng, XRP’nin UTC’ye katılmasından dolayı son derece memnun olduğunu ifade etti. Livio Weng yaptığı açıklamanın devamında şu ifadeleri kullandı, “Şirket olarak bizim ilk hedefimiz, kripto para alım satım işlemi yapan insanların bu işlerini güvenli bir ortamda yapmalarını sağlayabilmek. Bu ortamı tüm yatırımcılar için sunduğumuz içinde birçok insanın ilk tercihi durumundayız. İnsanlara kaliteli ve güvenli bir hizmet sunduğumuz için ayrıca memnunuz. Bundan sonraki hedefimiz ise bünyemize çok daha fazla kripto para eklemek olacak ve buna paralel olarak da mevcut yatırımcıları çoğaltmak istiyoruz. XRP’yi de bünyemize katarak platformdaki çeşitliliği arttırdık ve arttırmaya da devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Coinmarket verilerine göre işlem hacmi bakımından en büyük sekizinci kripto para borsası Huobi. Ünlü borsanın günlük işlem hacmi ise 750 milyon dolar seviyesine yaklaştı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap